DSP, 11 ilçede adaylarını açıkladı
DSP, 11 ilçede adaylarını açıkladı
31 Mart yerel seçimlerine yönelik Darıca hariç, 11 ilçede belediye başkan adayı çıkaran, DSP İl Örgütü’nün belediye meclis üyeliği aday listeleri tamamlandı.
31 Mart yerel seçimlerine yönelik Darıca hariç, 11 ilçede belediye başkan adayı çıkaran, DSP İl Örgütü’nün belediye meclis üyeliği aday listeleri tamamlandı.
31 Mart yerel seçimlerine yönelik Darıca hariç, 11 ilçede belediye başkan adayı çıkaran, DSP İl Örgütü’nün belediye meclis üyeliği aday listeleri tamamlandı.
EN ÇOK ADAY KARTEPE’DE
31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere girecek olan DSP İl Örgütü, Darıca hariç 11 İlçede belediye başkan adayı ve belediye meclis üyeliği adayı çıkardı. Parti içinde yapılan görüşmelerin ardından yapılan listeler ilçe seçim kurullarına teslim edildi. Listelere bakıldığında Başiskele, Derince, Dilovası ve Karamürsel’de bir meclis üyesi aday gösterildiği, Kartepe’de ise 23 aday gösterildiği gözlendi.
DSP Kandıra:
Başkan adayı: İdris Demir
Meclis üyeliği listesi:
Turgay Adıgüzel
Ersoy Akalın
Muhammet Deveci
Ayşe Atlı
DSP Başiskele:
Başkan adayı: Mahir Tanta
Meclis üyeliği adayı:
Acar Çakar
DSP İzmit:
Başkan adayı: Hülya Yıldırım
Meclis üyeliği aday listesi:
- Emre Karakaya
- Kübra Gözde Sevim
- Birkan Karayel
- Meryem Dede
- Cenk Alemdağ
- Yügeday Çağlıbakan
- Murat Karakoyun
- Berat Kılıç
- Sultan Kara
- Acar Çakar
- İrem Dede
- Kamil Demirkol
- Mehmet Gürpınar
- Ali Sait Şener
DSP Gebze:
Başkan adayı: Çetin Töngel
Meclis üyeliği aday listesi:
- Garip Yolcu
- Kasım Ünal
- İrfan Altuntaş
- Tuncay Dinçbiler
- İsmail Karsuoğlu
DSP Derince:
Başkan adayı: Kenan Baş
Meclis üyeliği adayı:
- Umut Arıoğlu
DSP Körfez:
Başkan adayı: Vedat Taştekin
Meclis üyeliği aday listesi:
Gündüz Kamil
Sema Balçil
Nuri Özkara
Fikret Anahtarcı
DSP Çayırova
Hasan Yıldız başkan
Aslan Karamehmetoğlu
Ahmet Altıntaş
DSP Kartepe:
Başkan adayı: Temel Ofluoğlu
Meclis üyeliği aday listesi:
- Tayfun Gül
- Ali Hancı
- Osman Kılıç
- Esra Çakır
- Kemal Bektaş
- Münin Karagöz
- Şaban Bayraklı
- Kenan Elter
- Erdal Gülbiçer
- Ednan Karslı
- Sadettin Erdinç
- Sinan Topçu
- Cem Yıldız
- Cemalettin Topçu
- Ali Şengül
- Mustafa Tüzer
- Enver Bayraklı
- Salih Özbozkurt
- Refik Bakır
- Salih Şengül
- Celal Soylu
- Kenan Onay
- Mustafa Göktepe
KONTENJAN:
- Murat Yılmaz
- Mustafa Urfalı
- Ümit Uylası
DSP Dilovası:
Başkan adayı: Hakan Ercan
Meclis üyeliği adayı:
- Bayram duman
DSP Gölcük:
Başkan adayı: Gülten Erenkaya
Meclis üyeliği aday listesi:
- Ali Aktepe
- Umutcan Uz
- Murat Ellibeş
- Arslan Gegin
- Recep Azmak
- Yusuf Aydemir
- Murat Çelik
- Günay Aksoy
DSP Çayırova:
Başkan adayı: Hasan Yıldız
Meclis üyesi adayı:
- Arslan Karamehmetoğlu
- Ahmet Altıntaş
DSP Karamürsel:
Başkan adayı: Şengül Karlıkaya
Meclis üyesi adayı:
Hüseyin yılmaz
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.