Başkan Söğüt’ten 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Haber
23 Kasım 2021 - Salı 18:13 Bu haber 592 kez okundu
 
Başkan Söğüt’ten 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Ülke olarak geleceğimizin şekillenmesindeki en büyük unsur eğitimdir ve eğitimin baş mimarları öğretmenlerimizdir” dedi.
GÜNDEM Haberi
Başkan Söğüt’ten 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Başkan Şener Söğüt, “Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, ‘Milletleri kurtaracak olan yalnız ve ancak öğretmenlerdir’ sözüyle öğretmenlere verdiği önemi ve saygıyı en güzel biçimde belirtmiştir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, çağın gerektirdiği bilgi ve becerilere sahip olmaları, milli kültür ve tarihimize bağlı, evrensel değerlere açık, aklı hür vicdanı hür kişiler olarak yetişmelerinde öğretmenlerimizin katkısı çok büyüktür. 

RAHMETLE YÂD EDİYORUM…
‘Bayrağımın olduğu her yer benim vatanımdır’ diyerek, memleketimizin en ücra köşelerinde dahi mesleğini büyük bir bağlılıkla sürdürürken şehit edilen tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum.  Bu duygularla; ülkemizin dört bir yanında kutsal bir meslek olan öğretmenliği fedakârlıkla icra eden tüm öğretmenlerimize en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Söğüt’ten, 24, Kasım, Öğretmenler, Günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı