Başkan Söğüt öğrencilerle birlikte Akif’i izledi
Haber
07 Ekim 2021 - Perşembe 22:14 Bu haber 891 kez okundu
 
Başkan Söğüt öğrencilerle birlikte Akif’i izledi
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfezli öğrenciler ile birlikte Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olması nedeniyle hazırlanan “AKİF” filmini izledi
YAŞAM Haberi
Başkan Söğüt öğrencilerle birlikte Akif’i izledi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfezli öğrenciler ile birlikte Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı olması nedeniyle hazırlanan “AKİF” filmini izledi. İki farklı salonda gerçekleştirilen film gösterimi öğrencisinde öğrencileri selamlayan Başkan Şeenr Söğüt, “Akif, bizim tarihimiz için gerçekten önemli bir kişilik. Sizlerle birlikte tarihimize ışık tutan bu filmi birlikte izleyecek olmak ayrı bir heyecan.

GELECEĞİMİZE YÖN VERECEK

Vatan şairimiz Mehmet Akif’i hem de milli mücadelede yaşanan o günlere sizleri götürmek, istedik. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte düzenledik. Geçmişi unutmamak lazım. Geleceğimize yön verecek, ışık tutacak en önemli şey tarihimiz.

Bu vesilesiyle Vatan Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u bir kez daha minnet ve şükranla yâd ediyorum“ dedi. Başkan Söğüt, ayrıca gençlerle sohbetinde bol bol okumalarını, araştırmalarını ve kendilerini geliştirmelerini istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Söğüt, öğrencilerle, birlikte, Akif’i, izledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı