Körfez Manşet - Eğitim
Özel Körfezim Eğitim Kurumlarından 3 Mezuniyet Şöleni
Özel Körfezim Eğitim Kurumlarından  3 Mezuniyet Şöleni
Özel Körfezim Eğitim Kurumları her yıl olduğu gibi bu yılda muhteşem bir organizasyonla mezuniyet törenlerini gerçekleştirdi. Anasınıfı miniklerinin,4.sınıf öğrencilerinin ve 8.sınıfların mezuniyet törenleri yakın tarihler iç
8 Haziran 2017 Saat: 22:16

Özel Körfezim Eğitim Kurumları her yıl olduğu gibi bu yılda muhteşem bir organizasyonla mezuniyet törenlerini gerçekleştirdi.

Anasınıfı miniklerinin,4.sınıf öğrencilerinin ve 8.sınıfların mezuniyet törenleri yakın tarihler içerisinde gerçekleşti.

Okul Kurucuları Ömer Sönmez,Naci Akçay ve Hasan Yıldız’ın katılımlarıyla onurlandırdığı her bir mezuniyet renkli karelere sahne oldu.

Anasınıfı miniklerinin sergilemiş olduğu halk oyunları gösterileri izleyenleri büyülerken,4.sınıf öğrencilerinin İzmir Marşı ve koro dinletisi büyük alkış aldı.

  1. TEOG -2 de 88 öğrencilerinden  11 TAM PUAN yapan öğrenci, 119 ve üstü yapan 20 öğrenci,118 ve üstü yapan 27 öğrenci,117 ve üstü yapan 35 öğrenci,116 ve üstü yapan 40 öğrenci,115 ve üstü yapan 47 öğrenci ile bu yılda TEOG ‘da yine zirvede olduklarını belirtmesi, tüm öğrenci ve velilere teşekkür etmesi ile son buldu