Körfez Manşet - Siyaset
Körfez İyi Parti Bismillah diyerek sahalara indi
Körfez İyi Parti Bismillah diyerek sahalara indi
İYİ Parti Körfez İlçe Yönetimi, çeşitli ziyaretlerle saha ve tanıtım çalışmalarına bismillah diyerek başladı. Bu ziyaretler kapsamında ilk olarak Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yapıldı
8 Mart 2018 Saat: 00:19

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran ve yönetimi, Yozgatlılar Dernek Başkanı Enver Uyar ve  yönetimini, üyeleri ziyaret ederek, kendilerini tanıttılar.

Ziyarette, İYİ Parti’nin Körfez’de ki çalışma programı, yapacağı faaliyetler ve hedefleri konusunda sohbet edildi.

Ziyaretlerin devamında bu kez Körfez Hacı Bektaş-ı Veli Cemevi Başkanı Durmuş Yıldırım ve yönetimi, Körfez Karadenizliler Dernek Başkanı Hasan yazıcı ve yönetimi ziyaret edildi. Bu ziyaretlerde de İYİ Parti’nin vizyonu anlatıldı, Genel Başkan Meral Akşener’in açıklamaları ve biyogrofisinin yer aldığı dosyalar sunuldu.

İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran, ziyarete gittikleri STK’larda çok sıcak karşılandıklarını ve bunun mutluluk verici olduğunu belirterek, ‘’Ziyaretlerimiz devam edecek. Kısa zamanda Körfez’de üye sayımız ve etki alanımız artacaktır. Seçimlerde en iyi sonuçların Körfez’den ve Kocaeli’nden alınması için aralıksız çalışacağız’’ dedi.