Körfez Manşet - Siyaset
Ceyhan, 12 ilçe başkanıyla Seka'da buluştu
Ceyhan, 12 ilçe başkanıyla Seka'da  buluştu
AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başarılı bir şekilde ağırlanmasının ardından ilçe başkanlarıyla teşekkür yemeğinde bir araya geldi. Başkanlar yemeğin ardından sahilde yürüyüş yaptı
30 Ocak 2018 Saat: 23:59

27 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla İl Gençlik Kolları Kongresi ve Yahya Kaptan Pazar alanındaki miting olmak üzere iki büyük organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştiren AK Parti Kocaeli’de ilçe başkanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Temmuz ayının başında temayül yoklamaları ile başlayan kongre sürecimizde Aralık ayının sonuna kadar 12 ilçemizde Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarımızın kongrelerini nihayete erdirmiştik. Hiç ara vermeden 13 Ocak’ta Kadın Kollarımız ve 27 Ocak’ta da Gençlik Kollarımızın Kongresini gerçekleştirdik. Tabi sayın Cumhurbaşkanımızın katıldığı İl Gençlik Kolları Kongresi bizim için ayrı bir öneme sahip idi. Teşkilatlarımız olarak hamdolsun hem içerde kongre olsun, hem de dışarıda ki miting olmak üzere iki büyük organizasyondan anlımızın akıyla çıktık. Ben tüm teşkilatlarımızın nezdinde 12 ilçe başkanımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gerek davet olsun, gerekse katılım noktasında her bir başkanımızın çok büyük gayretleri, emekleri var” dedi.

İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZ HALEN BAKİDİR

Teşkilatların heyecanı ve coşkusundan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ceyhan, “Cumartesi günü bir kez daha gördük ki teşkilatlarımızın heyecanı, coşkusu, sevdası halen daha ilk günkü gibi bakidir, hiç değişmemiştir. Hem dışarıda soğuk havaya rağmen Cumhurbaşkanımıza çok sıcak bir karşılama yapan on binler, hem de kongre salonundaki atmosfer bizlere 2001 yılında partimizin ilk kuruluş zamanlarında ki coşku ve heyecanın aradan geçen 16 yıla rağmen hiç azalmadığını göstermiştir" diye konuştu.

EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE 2019’A YÜRÜYECEĞİZ

25 Şubat Pazar günü Başbakan Binali Yıldırım’ın katılacağı 6. Olağan İl Kongresi hakkında da ilçe başkanları ile istişarede bulunan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Artık son bir kongremiz kaldı. 25 Şubat’ta il kongremizi de gerçekleştirerek kongre sürecimizi tamamlamış olacağız. Yakında il yönetimi için de başvuruları almaya başlıyoruz. Dinamik, kapsayıcı ve kucaklayıcı bir il yönetimi oluşturarak 2019 seçimlerine en güçlü şekilde yürüyeceğiz" ifadelerini kullandı.