Körfez Manşet - Siyaset
Küçükkaya ve ekibi mazbatasını aldı
Küçükkaya ve ekibi mazbatasını aldı
Geçtiğimiz hafta sonu 4. Olağan Kongresini gerçekleştiren CHP İzmit İlçe Örgütü bugün Kocaeli Adliyesinde mazbatasını aldı.
12 Aralık 2017 Saat: 16:32

Geçtiğimiz hafta sonu 4. Olağan Kongresini gerçekleştiren CHP İzmit İlçe Örgütü bugün Kocaeli Adliyesinde mazbatasını aldı.

YOĞUN KATILIM

CHP İzmit İlçe Başkanlığına geçtiğimiz hafta sonu tekrar seçilen Mehmet Ümit Küçükkaya ve ekibi bugün Kocaeli Adliyesine gelerek İzmit İlçe Seçim Kurulu Başkanı 5. Asliye Ceza Hakimi Hüseyin Öksüz’ün elinden mazbatasını aldı. Mazbataya alma törenine CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri Harun Yıldızlı, Av. Hüseyin Acurman, Naim Keskin ve Selim Yıldız da katıldı.

ÖNEMLİ OLAN ÖRGÜTSEL ÇALIŞMA

Mazbatasını aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “4. Olağan Kongremizi bitirdik. Önümüzdeki il kongresinden sonra, kadın ve gençlik kongrelerimizi de bitirip artık çalışma zamanı. Sokak sokak, mahalle mahalle artık hep birlikte omuz omuza çalışacağız. Tek adaylı liste olduğundan dolayı, listede ciddi anlamda zorlandık. Birçok arkadaşımız şuan kendinin istediği yerde veya arkadaşlarını istediği yerde göremedi. Ama hiç kimse küsmesin, hiç kimse darılmasın İzmit Belediyesi başta olmak üzere Büyükşehir Belediyesini de kazanarak bütün bu dışarıda kaldığını hisseden arkadaşlarımızın bu hislerini de ortadan kaldıracağız. Önemli olan örgütsel çalışma örgütsel disiplin “ dedi.

EŞİNE VE PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

 Eşi Elif Küçükkaya’ya her zaman yanında olduğu için teşekkür eden Küçükkaya, “2019’a kadar önemli sürece giriyoruz. Eşim bu süreçte her zaman yanımdaydı. Bu anlamda da kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca herkese de teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Artık her şey bitti, yazıldı, çizildi, eksik oldu, fazla oldu ama artık sokaklarda, sahalarda hep beraber çalışacağız. Hiçbir yöneticim ben de dahil olmak üzere bize zorla gelin yönetici olun demedi. Biz tercih ettik. O yüzden zaman zaman eşimizden, işimizden vaktimizi partimize vermek zorundayız. Bu bilinçle başladık ve bu bilinçle devam edeceğiz. İl Başkanıma, il yönetici arkadaşlarıma, mevcut yönetici arkadaşlarıma ve partili arkadaşlarıma geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Daha nice belediye, milletvekili mazbatalarına, sayısını çoğaltarak devam ederiz.

TEBRİK ETTİ

Konuşmasına herkese teşekkür ederek başlayan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “İlçe başkanımız nezdinde seçilen yönetici arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hepinize katkı verdiğiniz, geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Hakim beye de söyledik. İnşallah bir dahaki seçimlerde de yerel yönetimlerin belediye başkanlıkların mazbatasını buradan alırız “ ifadelerini kullandı.