Körfez Manşet - Sağlık
Körfez Devlet Hastanesi İftarda Buluştu
Körfez Devlet Hastanesi İftarda Buluştu
Körfez Devlet Hastanesi tarafından her yıl düzenlenen geleneksel İftar Programı, bu yılda Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
13 Haziran 2017 Saat: 00:07

Körfez Devlet Hastanesi tarafından her yıl düzenlenen geleneksel İftar Programı, bu yılda Tütünçiftlik Kültür  Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Cumhuriyet Başsavcısı Alpaslan Kaplan, Körfez İlçe Müdürleri, İdari Hizmetler Başkanı Op. Dr. M. Coşkun Güler, Körfez Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ahmet Sarıışık, Körfez Devlet Hastanesi Yönetimi, Körfez Devlet Hastanesi Çalışanları  ve çok sayıda davetli katıldı.

Türk Tasavvuf Müziği Dinletisi’nin sunulduğu program, Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Ezan-ı Şerif’in okunmasıyla başladı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Başhekim Uz. Dr. Ahmet Sarıışık davetlilerin iftarını kutladı. Program Körfez  Belediye Başkanı İsmail Baran ve ardından Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can’ın  konuşmaları ile devam etti. Çay ve tatlı ikramı eşliğinde sıcak ve samimi bir ortamda geçen iftar yemeği bir sonraki iftar yemeğinde yeni hizmet binasında buluşabilmek temennisiyle sonlandırıldı.