Körfez Manşet - Sağlık
VM Medical Park’ta “2. Sömestr Şenliği” düzenlendi
VM Medical Park’ta “2. Sömestr Şenliği” düzenlendi
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, çocuk polikliniklerinde geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği sömestr şenliğinin ikincisini geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdi. Tatil öncesi rutin kontroller için VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni terci
23 Ocak 2017 Saat: 23:09

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, çocuk polikliniklerinde geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediği sömestr şenliğinin ikincisini geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdi. Tatil öncesi rutin kontroller için VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni tercih eden aileler de çocuklarıyla birlikte güzel bir hafta sonu geçirdiler.

 

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner  Şahin’in de katılımıyla gerçekleştirilen 2. Geleneksel Sömestr Şenliği’nde çocuklar ve aileleri soğuk havada sıcak ve keyifli bir gün geçirdiler. Özellikle palyaçolar eşliğinde çok eğlenen çocuklar, kendilerine hediye edilen balonlar ile hastanenin koridorlarında rengarenk bir görüntü oluşturdular. Palyaçolar tarafından yüzleri de boyanan çocukların kimi kelebek kimi süperman kimi de batman rolüne bürünürken, hatıra çerçeveleri ile bol bol fotoğraf çekilen çocuklar ve aileleri bu güzel günü ölümsüzleştirdiler.

 

8 ÇOCUK SÜNNET EDİLDİ

Hastanenin Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Melih Tugay tarafından sünnetleri yapılan 8 çocuğa da korkularını yenmek ve onlara eğlenceli bir hastane deneyimi yaşatmak adına özel ilgi gösterildi. Özellikle çocuk doktorlarına teşekkürlerini ileten aileler, Kocaeli’ye değer katan hizmetleri nedeniyle hastane yetkililerine şükranlarını sundular.