Körfez Manşet - Sağlık
Fizomer'den Özel Sigortalılara Müjde!
Fizomer'den Özel Sigortalılara Müjde!
Her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekleyen Fizomer, Acıbadem Sigorta ve Allianz Sigorta ile anlaşarak hizmet ağını genişletiyor BİRÇOK FİRMAYI KAPSIYOR İlimizde sağlık hizmetleriyle adından söz ettiren ve fizik tedavi, rehabili
30 Ekim 2017 Saat: 14:59

Her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekleyen Fizomer, Acıbadem Sigorta ve Allianz Sigorta ile anlaşarak hizmet ağını genişletiyor

BİRÇOK FİRMAYI KAPSIYOR

İlimizde sağlık hizmetleriyle adından söz ettiren ve fizik tedavi, rehabilitasyon alanında önemli hizmetler sunan Fizomer, Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında da çeşitli kurumlara hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Acıbadem ve Allianz Sigorta ile anlaşması kapsamında birçok firmaya hizmet veren Fizomer, kişisel sigortaları olanlara da aynı hizmetleri sunuyor. 

HİZMET PAKETİ

Anlaşma kapsamında Acıbadem Sigorta ve Allianz Sigorta'yı tercih edenler Fizomer'deki Fizik Tedavi, Ortopedi, Beyin Cerrahi, Estetik, Medikal Masaj, Radyoloji, Biyokimya gibi branşlardan yararlanabilecek. Bu anlaşmalar kapsamında gitmek istediğiniz doktoru kendiniz belirleyebildiğiniz gibi tedavi yöntemlerinde de istediğiniz paketi sigortanıza dahil edebiliyorsunuz.

BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından kapsama dahil edilmeyen sağlık hizmetlerine bağlı olarak doğan ek ücretleri kapsayan Özel Sigortalar ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile tedavilerde büyük kolaylık sağlanıyor. Anlaşma detayları ve hizmetler hakkında bilgi almak için 444 90 41 telefonuna ulaşabilirsiniz. Online randevu ve detaylı bilgi için ise www.fizomer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.