Körfez Manşet - Ekonomi
Muhasebeciler kahvaltıda buluştu
Muhasebeciler kahvaltıda buluştu
Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri, geçtiğimiz hafta sonu düzenledikleri dev kahvaltı organizasyonunda buluştu.
20 Ocak 2017 Saat: 14:31

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri, geçtiğimiz hafta sonu düzenledikleri dev kahvaltı organizasyonunda buluştu. KSMMMO Sosyal İşler Komisyonu tarafından Maşukiye'de bulunan Vadi Restaurant'ta üyelerin kaynaşmasına ve bir birlerini daha iyi tanımasına yönelik yapılan kahvaltılı organizasyona 100’den fazla muhasebeci aileleri ile birlikte katıldılar.

BALİMRE’DEN ÜYELER ADINA TEŞEKKÜR

Yapılan kahvaltılı organizasyonda Kocaeli SMMM Odası Etik Kurulu Başkanı Mehmet Balimre yaptığı konuşmasında 'bu tür faaliyetleri biz muhasebeciler olarak önemsiyoruz. Üyelerin birlikte zaman geçirmesi ve meslek mensuplarını daha da yakından tanıması için bu tür etkinliklerin sürekli düzenlenmesinde fayda var. Yaptıkları başarılı organizasyondan dolayı da Sosyal İşler Komisyonundaki arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum' dedi. Kahvaltı programında aileleri ile birlikte bir araya gelen muhasebeciler yapılan programdan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek kısa zamanda tekrar bu tür bir organizasyonda bir araya geleceklerinin sözünü verdiler.