Körfez Manşet - İç Sayfa Haberleri
Kartepe’ye 25 T plaka
Kartepe’ye 25 T plaka
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe’de hizmet verecek olan taksi plakaları için ihale düzenledi.
4 Ekim 2017 Saat: 17:39

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen UKOME toplantısı Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç Başkanlığında Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda Kartepe bölgesinde taksi hizmeti verecek T plaka ihalesi gerçekleştirildi. İhaleye 105 katılımcı katılırken ilk 25 sırayı alanlar T plakayı almaya hak kazandı.

KARTEPE BÖLGESİNDE HİZMET VERECEK

Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan ihalede Kartepe bölgesinde T plaka taksi hizmeti için ihale yapıldı. 105 katılımcının kapalı zarf usulü katıldığı ihalede en yüksek teklifi veren 25 katılımcı T plakanın sahibi oldu. İlk etapta teklif veren katılımcılar arasından ilk 25 sırada bulunan dosyalar gerekli inceleme ve komisyon değerlendirmesinin ardından açıklanacak. Daha sonra hak sahiplerine plakaları teslim edilecek

EN YÜKSEK TEKLİF 201 BİN TL

UKOME tarafından yapılan ihaleye 105 istekli katıldı. İhalede ilk 25 ‘ e girenler arasından en yüksek teklif 201 bin TL + KDV bedel ile Maksut Kaya tarafından verilirken ihaleyi 25. sırada kapatan en düşük teklif ise 143 bin 215 TL + KDV bedel ile Veli Toz tarafından verildi. İhale sonucundan Büyükşehir Belediyesi toplam 4 Milyon 029 bin 105 TL +KDV gelir elde etmiş oldu.