Körfez Manşet - Spor
Anne İntihar edeceğini söyleyen oğlunu azarladı
Anne İntihar edeceğini söyleyen oğlunu azarladı
Körfez Tütünçiftlik Kuzey Mahallesi Orkide sokakta polisi arayarak Cami minaresine çıkıp intihar edeceğini söyleyen vatandaşı Güvenlik güçleri zorlukla ikna ettiler. Ikna çabaları sırasında olayı duyarak gelen anne oğlunu fırçalayara
27 Ocak 2018 Saat: 20:31

Alınan bilgi ve iddialara göre Oktay C adlı şahıs polisi arayarak Mahallede bulunan Yeşil Cami  minaresine çıkıp intihar edeceğini söyledi.

Bunun üzerine olay yerine gelen polis ve 112 sağlık ekipleri Cami çevresinde dolaşan şansı buldular.

Polislere yardım için her yere gittiğini ama hiçbir sonuç alamadığını evde engelli bir çocuğun olduğunu ve eşinin sürekli olarak çalışmadığı için kendisini azarladığını söyleyen Oktay c intihara karar verdiğini belirtti.

Polisin ikna çabaları sürerken olay yerine gelen anne Müzeyyen c oğluna kızarak ambulans sesini duyunca hemen koştuğunu Şeker hastası olduğunu ve artık dayanamayacağını söyleyerek Defalarca seni işe soktular çalışmadın alkol alıyorsun Ondan sonra bu tür şeyler yapıyorsun utanmıyor musun diyerek fırçaladı.

Uzun ikna çabaları sonrasında hastaneye gitmeye kabul eden şahıs 112 sağlık ekipleri tarafından ambulansa konularak tedavi için Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.