Körfez Manşet - Gündem
Körfez'de acı olay! Elektrik akımına kapılan 19 yaşındaki genç yaşamını yitirdi
Körfez'de  acı olay! Elektrik akımına kapılan 19 yaşındaki genç yaşamını yitirdi
Körfez Tütütnçiftlik sahilinde balıkçı barınaklarının bulunduğu bölümde elektrik akımına kapılan 19 yaşındaki Çağatay Kurtoğlu yaşamını yitirdi.
21 Eylül 2017 Saat: 23:19

Alınan bilgi ve iddialara göre Çağatay Kurtoğlu adlı 19 yaşındaki genç yağmur yağdığı sırada sahilde dolaşırken balıkçılar barınağının demir kapısını dokundu içeri girmek istediği tahmin edilen genç bir anda elektrik akımına kapıldı.

Bu sırada onun bu durumunu gören Mehmet Narin adlı genç hemen yardıma koşarak genci uzaklaştırdı.

Balıkçılar barınağına alınan ve balıkçılar tarafından ilk müdahale yapılarak duran kalbi çalıştırılmak istenen Çağatay Kurtoğlu olay yerine gelen ambulansla Derince Sopalı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı olayla ilgili soruşturma başlatırken kaçak panodan mı kaynaklandığı yapılacak araştırmalarda belli olacak elektrik akımına kapılan Çağatay Kurtoğlu adlı gencin hereke’de lisede okuduğu öğrenildi

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tüm çabalara rağmen kurtarılamayan genç vefat etti. Olay sırasında ambulansa yetişen gencin babası ve ailesi sinir krizi geçirdi. Bu arada, kaçağın yaşanmasına neden olduğu söylenen balıkçı barınağındaki elektrik panolarının enerjisinin kesildiği ve araştırma yapılacağı öğrenildi.