Eğitim

Öğrencilerin Pişman Sevinci

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Pişman Çocuk Dergisi’nin 22. sayısını çocuklarla buluşturdu.

24 Mart 2017 Saat: 22:45
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 492 kez okunmuştur

Öğrencilerin Pişman Sevinci
Öğrencilerin Pişman Sevinci

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,   Pişman Çocuk Dergisi’nin 22. sayısını çocuklarla buluşturdu.  Yahya Kaptan İlkokulu'nda yapılan dağıtım töreninde çocukların dergi sevincine Ak Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır da ortak oldu. Yahya Kaptan İlkokulu Müdürü Sezai Şahin,  öğretmenler ve öğrenciler tarafından büyük sevinçle karşılanan Başkan Doğan, sınıfları tek tek dolaşarak öğrencilere dergilerini dağıttı. 

TEK AMACIMIZ MUTLU OLMANIZ

Tek amaçlarının çocukların mutluluğu olduğunu belirten Doğan “çocuklarımız için yapılan her hizmetin, geleceğe yapılan yatırım olduğu inancıyla çalışıyoruz. Hepiniz, çocukların önemsendiği, çocuk dostu bir şehirde yaşıyorsunuz. Sizlere daha güzel bir gelecek bırakmak için gece gündüz çalışıyoruz. Amacımız, yarınlarımızı emanet edeceğimiz siz çocuklarımızın çok daha iyi şartlarda, daha sağlam temellerde eğitim görmenizdir.  Sizler için yine dolu dolu bir dergi hazırladık.   Okurken öğrenebileceğiniz, öğrenirken eğlenebileceğiniz bir içerik belirledik.  Sizden isteğimiz derslerinize çalışmanız, bol bol kitap okumanız.” şeklinde konuştu. Başkan Doğan, öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirip onlarla sohbet etti.

Uzman kadrolar tarafından hazırlanan, Pişman Dergisi’nin her sayısının 50 bin adet basılarak İzmit’teki bütün öğrencilere ücretsiz olarak dağıtıldığı kaydedildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız