Eğitim

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Sağlıklı Yaşam Münazarası

Körfez Atatürk Anadolu lisesinde "Beslenme Dostu Okullar Programı" kapsamında sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konularında duyarlılığın arttırılması amacıyla münazara yapıldı.

18 Ocak 2017 Saat: 21:51
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.062 kez okunmuştur

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Sağlıklı Yaşam Münazarası
Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Sağlıklı Yaşam Münazarası

Körfez Atatürk Anadolu lisesinde "Beslenme Dostu Okullar Programı" kapsamında sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konularında duyarlılığın arttırılması amacıyla münazara yapıldı.

Okul konferans salonunda yapılan etkinliğe 11-D VE 11-F sınıfından üçer öğrencinin iki takım halinde yarışması ile gerçekleştirildi. 11 – D sınıfı sağlıklı yaşam için “Yeterli ve Dengeli Beslenme” 11 – F sınıfı ise “Hareketli Yaşam” savunması yaptı.    11-D sınıfı adına Mert GÖĞDEMİR - Melike BOZDEMİR – Meltem KISA  ve 11 – F sınıfından Bertuğ AKAR – Tuana BIYIKLIOĞLU – Fidelya TEPE yarıştı. Münazarayı Okul Müdürü Sadık AKAR, Müdür Yardımcıları Ebubekir YILDIZ, Harun KÜNÜ, Rehber Öğretmen Diyaeddin AY, Aile Birliği Başkanı Mustafa DUMAN ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 150 öğrenci izledi. Edebiyat Öğretmeni Sami Güneş GÜNTÜRKÜN’ün yönettiği münazaranın jüri üyeleri Edebiyat Öğretmeni Yeter YAVAŞ, Eczacı Caner GÖÇMEZ, Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Fehmi BERKYÜREK ve Okul Öğrenci Meclisi Başkanı Taha Yiğit DİNÇER oldu. Münazara sonucunda yarışmacı altı öğrenciye Eczacı Caner GÖÇMEZ sponsorluğunda birer adet sağlıklı beslenme sepeti(mandalina, elma, kivi, portakal, armut, süt)  hediye edildi. İzleyicilere de mandalina, elma, kivi, armut, portakal, süt ikramı yapıldı. 

Okul Müdürü Sadık AKAR yarışmacı öğrenciler ayrıca onur belgesi ile ödüllendirilerek tebrik etti.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız