Eğitim

Eğitim İş Kocaeli Şubesi Hürriyet'e yapılan saldırıyı kınadı

Eğitim İş Kocaeli Şubesi Eğitim Sekreteri Emine Çalık; TBMM de gerçekleşen CHP Kocaeli Milletvekili Sayın Fatma Kaplan Hürriyet'e yapılan faşizan saldırıyı kınıyoruz.

14 Ocak 2017 Saat: 15:46
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.101 kez okunmuştur

Eğitim İş Kocaeli Şubesi Hürriyete yapılan saldırıyı kınadı
Eğitim İş Kocaeli Şubesi Hürriyet'e yapılan saldırıyı kınadı

Eğitim İş Kocaeli Şubesi TBMM de gerçekleşen CHP Kocaeli Milletvekili Sayın Fatma Kaplan Hürriyet'e yapılan saldırıyı kınadı. Eğitim İş Kocaeli Şubesi'nde yapılan basın açıklamasını Eğitim sekreteri Emine Çalık yaptı. Çalık açıklamasın da ;

Ebedi liderimiz Mustafa Kemal Atatürk "daha selametle, daha dürüst olarak yürüyeceğimiz yol vardır. Büyük Türk kadınını çalışmamıza ortak yapmak, hayatımızı onunla birlikte yürütmek, Türk kadınını ilmi, içtimai, iktisadi, erkeğin ortağı, arkadaşı, yardımcısı ve koruyucusu yapmak yoludur" diyerek Türk kadının  hayatın içindeki önemini belirtmiştir.

Fatma KAPLAN HÜRRİYET yalnız değildir...

Malesef ki son yıllarda ülkemizde kadın düşmanı bir zihniyet oluşmuştur. Kadına şiddetin TBMM gerçekleşmiş olmasıda geleceğimiz için biçilmek istenen yaşam biçiminin tezahülüdür.

CHP Kocaeli Milletvekili Sayın Fatma KAPLAN HÜRRİYET, halktan adeta kaçırılarak, Anayasaya aykırı biçimde gerçekleştirilen oy kullanma işlemini, yapılan hukuksuzlukları gizleme adına milletin görmemesi için Meclis TV’nin kapatılması dolayısıyla, yapmış olduğu paylaşımlarla halkın meclisteki gözü, kulağı olmuştur. Bundan rahatsızlık duyanlar Sayın Fatma KAPLAN HÜRRİYET’in boğazını sıkmak suretiyle darp etmişlerdir. Aslında darp edilen Fatma KAPLAN HÜRRİYET nezdinde tüm kadınlarımızdır, geleceğimizdir, Cumhuriyetimizdir.

Eğitim İş Kocaeli Şubesi olarak yaşamın her alanına hakim olan, Gazi Meclise kadar uzanan şiddeti kınıyor ve Sayın Fatma Kaplan Hürriyet’e geçimiş olsun diyoruz.

Fatma KAPLAN HÜRRİYET yalnız değildir...          

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız