Eğitim

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Velileri Edirne'de

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Sadık Akar gelecek nesillerin yetiştirilmesinde velilerin önemine dikkat çekerek 2-18 yaş aile eğitimine katılan velilere ödül olarak ücretsiz Edirne gezisi düzenlendi.

30 Aralık 2016 Saat: 18:16
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.853 kez okunmuştur

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Velileri Edirnede
Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Velileri Edirne'de

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Sadık Akar gelecek nesillerin yetiştirilmesinde velilerin önemine dikkat çekerek 2-18 yaş aile eğitimine katılan velilere ödül olarak ücretsiz Edirne gezisi düzenlendi. Katılan velileri katılımlarından dolayı memnuniyetini ve teşekkürlerini iletti.

Körfez Belediyesinin katkıları ile Rehber Öğretmen Diyaeddin AY tarafından organize edilen  gezi okul aile birliği başkanı Mustafa Duman ve yönetimdeki üyelerin eşliğinde yapıldı. Geziye katılan veliler Edirne’nin tarihi ve turistik yerlerinden Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi ve Selimiye Camiini gezip yörenin eşsiz yemeklerini tatma imkânı buldular.

 

Körfez Atatürk Anadolu Lisesi Velileri, Selimiye Camiinde Mimar Sinan ustalık eserini görme imkânı buldu. Sultan II. Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesinde ise Osmanlı döneminin araştırma hastanesi örneğini yerinde inceleme şansını buldular. Gezi gurubu günün yorgunluğunu Edirne´nin yöresel lezzeti yaprak ciğer yiyerek üzerinden attı. Hediyelik ve bölgenin geleneksel kurabiyelerini aldılar.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız