Eğitim

Körfezli öğrencilerin ‘Başkan Amca’sı

Eğitimde ses getiren projelere imza atan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, makamında öğrencileri ağırladı. Öğrenciler, ‘Başkan Amca’ dedikleri Baran’a el emeği işleme hediye etti.

10 Aralık 2016 Saat: 00:17
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 644 kez okunmuştur

Körfezli öğrencilerin ‘Başkan Amca’sı
Körfezli öğrencilerin ‘Başkan Amca’sı

Eğitimde ses getiren projelere imza atan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, makamında öğrencileri ağırladı. Öğrenciler, ‘Başkan Amca’ dedikleri Baran’a el emeği işleme hediye etti.
İŞLEME HEDİYE ETTİLER


İlçe genelinde eğitim - öğretim alanında öğrencilerin ve vatandaşların yüzünü güldüren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ziyaretleri aralıksız sürüyor. Geçtiğimiz haftalarda Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın verdiği talimat üzerine Ulubey Ortaokulu’na ful donanımlı bir spor salonu kazandırılmıştı. Bu bağlamda Körfez Ulubey Ortaokulu öğrencilerinden Asel Berna, Cemre ve Okul Müdürü Selami Bilgiç, Okul Müdür Yardımcısı Soner Soylu ve Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet Çelik, Başkan Baran’a makamında teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Baran’a öğrenciler yaptıkları etamine işlemeyi de hediye ettiler.
BAŞKAN BARAN’A TEŞEKKÜR


Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran okullara desteklerinin süreceğini belirtirken, ziyaretlerinden dolayı Ulubey Ortaokulu öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Baran’ın diğer bir konukları ise; Çelik Sanayi Ortaokulu Okul Müdürü Osman Toplu, Okul Aile Birliği Başkanı Sevda Uluman ve SEKA Çocuk Dostları Ortaokulu Okul Müdürü İbrahim Çağdaş oldu. Baran, ziyaretlerinden dolayı okul yöneticilerine teşekkür etti.

EĞİTİME 10 MİLYON LİRA
Eğitime her alanda sayısız katkı sağlayarak Türkiye’de örnek bir kurum haline gelen Körfez Belediyesi, kentteki tüm okullara sınırsız destek sağlıyor. Bunun yanı sıra Körfez Belediyesi, öğrencilerin eğitimlerinde başarıyı teşvik etmek için 5. Sınıf öğrencilerine okul ve karne hediyesi olarak 2 bin 400 adet bisiklet dağıtımı gerçekleştirdi.


2.850 ÖĞRENCİYE BURS
Sürdürdüğü çalışmaları ve ürettiği projeleri ile ülke geneline örnek olan Körfez Belediyesi,
E-Dershane projesiyle ile dershaneyi öğrencilerin ayaklarına getirdi. Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerini bu yıl kazanan ve ailesi Körfez’de ikamet eden ve 2700 öğrenciye destek olan Körfez Belediyesi, bu sayıyı 2017 yılında 2 bin 850’ye çıkardı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız