Eğitim

Asım Kocabıyık MYO Üç Yıldız EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi Aldı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ile yürüttüğü kalite çalışmaları neticesinde; 2009 yılında ‘‘EFQM Kararlılık Belgesi’’ alan Kocaeli Üniversitesi Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu, Kal - Der tarafından EFQM mükemmellik aşamal

4 Aralık 2016 Saat: 18:22
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 690 kez okunmuştur

Asım Kocabıyık MYO Üç Yıldız EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi Aldı
Asım Kocabıyık MYO Üç Yıldız EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi Aldı

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ile yürüttüğü kalite çalışmaları neticesinde; 2009 yılında ‘‘EFQM Kararlılık Belgesi’’ alan Kocaeli Üniversitesi Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu, Kal - Der tarafından EFQM mükemmellik aşamalarından “Mükemmellikte Yetkinlik” için denetleme süreci geçirdi. Bu süreç sonrasında Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu, “Üç Yıldız EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi” almaya hak kazandı. Bu başarı, EFQM Kararlılık Belgesinde olduğu gibi, Üniversitemizde de bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

Asım Kocabıyık Meslek Yüksekokulu Kalite Kurulu adına Müdür Doç. Dr. Mücahit Opan, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Hasan Kaya ile Öğr. Gör. Sinem Şenoğlu Tosun ve Öğrenci Temsilcisi Selin Rüzgar, 15-16 Kasım 2016 Tarihlerinde 25. Kalite Kongresi kapsamında, Hilton İstanbul Bosphorus Convention Center’de Kongre ve Ödül Törenine katılarak Üç Yıldız Mükemmellikte Yetkinlik Belgesi’ni yapılan törende teslim aldı.

Alınan ödül belgesi; Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü’ye, MYO Müdürü Doç. Dr. Mücahit Opan, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Dr. Hasan Kaya ile Öğr. Gör. Sinem Şenoğlu Tosun, Borusan Kocabıyık Vakfı Eğitim-Öğretim Koordinatörü Prof. Dr. Abdürrahim Korukçu ile akademik personellerden Yrd. Doç. Dr. Mustafa Seçilmiş, Yrd. Doç. Dr. Önder Ekinci, Yrd. Doç. Dr. Şule Yüksel Şirin, Öğr. Gör. Ersen Tiryaki, Öğr. Gör. Feridun Eriş, MYO Sekreteri Haluk Saltabaş ve Öğrenci Temsilcisi Selin Rüzgar tarafından sunuldu ve süreç hakkında paylaşımlarda bulunuldu.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız