Eğitim

Kocaeli Ünirvesitesinde tanıtım günleri devam ediyor

1 Ağustos 2016 Saat: 16:09
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 849 kez okunmuştur

Kocaeli Ünirvesitesinde tanıtım günleri devam ediyor
Kocaeli Ünirvesitesinde tanıtım günleri devam ediyor

Üniversite adayı öğrencilerinin Kocaeli Üniversitesi akademik birimlerini tanımalarını sağlayabilmek, sağlıklı ve doğru tercihlerini yapabilmelerine olanak tanıyabilmek amacıyla düzenlenen ‘Tanıtım Günleri’ devam ediyor.

 

Kocaeli Üniversitesi’nde, 2015-2016 Öğretim Yılı Tanıtım Günleri, 25 Temmuz - 03 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Bütün yerleşke ve okullarımız aday öğrencilerimizin ziyaretine açık durumda. Üniversitemizin ve öğrencilerin ilgi duydukları bölümlerin tanıtıldığı, öğrencilerin tercih döneminde sağlıklı ve doğru tercih yapabilmeleri için nelere dikkat etmeleri gerektiğinin anlatıldığıtanıtım günlerinde, öğrenciler ilgi duydukları bölümlerin akademisyenleri ile bire bir görüşme şansı buluyor ve merak ettikleri soruları sorabiliyorlar.

 

Ayrıca Kocaeli Üniversitesi’ni ziyaret etme fırsatı bulamayan aday öğrenciler için bir internet sitesi hazırlandı. http://www.kocaeli.edu.tr/tanitim/index.html adresinden girilebilen sayfada, aday öğrencilerin Kocaeli Üniversitesi’ni tanımalarına olanak sağlayacak bilgiler yer alıyor. Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün aday öğrencilere yönelik mesajının yer aldığı internet sayfasında, Kocaeli Üniversitesi’nin avantajları, olanakları, fakülteler, yüksekokullar ve meslek yüksekokulları ile ilgili bilgiler, Kocaeli Üniversitesi’ni tanıtan fotoğraflar, videolar yanı sıra sanal tur ve 2016-2017Eğitim-Öğretim yılı kayıt bilgileri yer alıyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız