Eğitim

Minik Öğrencilerden Körfez Belediyesi’ne Ziyaret

28 Nisan 2016 Saat: 16:20
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 712 kez okunmuştur

Minik Öğrencilerden Körfez Belediyesi’ne Ziyaret
Minik Öğrencilerden Körfez Belediyesi’ne Ziyaret

Eğitim faaliyetlerine her alanda katkıda bulunan Körfez Belediyesi, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerini ağırlamaya devam ediyor. Mimar Sinan İlkokulu 4-K Sınıfı Öğrencileri, Kamu ve Yerel Yönetimler dersi kapsamında Körfez Belediyesinde bulunan çeşitli birimleri ziyaret ederek bilgi aldılar.

Kamu ve Yerel Yönetimler Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı

Körfez Belediyesi Başkan Yardımcısı İsa Taş; Mimar Sinan İlkokulu 4-K Sınıfı Öğrencilerine Kamu ve Yerel Yönetimler hakkında bilgiler verdi. Başkan Yardımcısı İsa Taş; “Çocuklarımızın,  siz kıymetli öğrencilerimizin geleceği için, Körfez Belediyesi olarak projeler üretmeye devam ediyoruz. Bütün bu çalışmalar sizlerin geleceği için.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yardımcısı İsa Taş, Merak Edilen Soruları Cevapladı

Öğrenciler temizlik işleri, fen işleri, kültür sanat, zabıta birimi gibi birçok birim hakkında çeşitli bilgiler aldılar. Bu birimler hakkında Belediye Başkan Yardımcısı İsa Taştarafından bilgilendirilen öğrenciler merak ettikleri soruların cevaplarını not alarak dikkatle dinlediler. Başkan Yardımcısı İsa Taş, ziyaretlerinden dolayı minik öğrencilereteşekkür ederek, çeşitli hediyeler takdim etti.Minik öğrencilerin Körfez Belediyesi’ni ziyaretleri çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız