Eğitim

MİNİK AYAKLAR KREŞ HATIRA ORMANI YAPTI

27 Nisan 2016 Saat: 14:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 677 kez okunmuştur

MİNİK AYAKLAR KREŞ HATIRA ORMANI YAPTI
MİNİK AYAKLAR KREŞ HATIRA ORMANI YAPTI

Körfeze bağlı Yavuz Sultan Selim Mahallesi mevkiinde 0-6 yaş arası çocuklara hizmet veren Minik Ayaklar  Kreş, miniklere yönelik sosyal aktivitelerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Kreşte öğrenim gören minikler, ağaçlandırma çalışmalarına katıldı. Bölgedeki yeşil örtüyü artırmak amacıyla çabalarını sürdüren Minik Ayaklar Kreş’in kurucusu Ç.Elif TOKKAL çocuklara ağaç sevgisini aşılamaya çalıştıklarını söyledi. TOKKAL, “Öğrencilerimiz birer fidan gibidir. Diktikleri fidanlarla birlikte büyüyecekler. Fidan dikimi sırasında bizden katkılarını esirgemeyen Orman İşletme Müdürlüğü personellerine teşekkür ederiz” diye konuştu. Kreşte öğrenim gören minikler ağaç dikimi sırasında eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarmanın yanında farkındalık oluşturdu.

KENDİLERİNE AİT BİR DİKİLİ AĞAÇLARI OLDU

“Her çocuğumuza bir ağaç”  etkinliği kapsamında şunları söyledi; Kent Orman Park ta minik öğrencilerin kendilerine ait bir ağaçları oldu.  minik öğrencilerimize  ağaç sevgisini aşılamak, ve onları toprakla buluşturarak  daha yeşil bir bahçe  ortamı sağlamak olduğunu belirterek  özellikle bu etkinliğimize gelerek öğrencilerimiz ile ağaç dikme etkinliğinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız