Eğitim

Minik Öğrenciler Körfez Belediyesi’ni Ziyaret Etti

29 Şubat 2016 Saat: 23:49
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 677 kez okunmuştur

Minik Öğrenciler Körfez Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Minik Öğrenciler Körfez Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Tüpraş İlkokulu 3. sınıf öğrencileri belediyelerin işleyişi ve hizmetlerini daha yakından öğrenmek için Körfez Belediyesi’ni ziyaret etti.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aslı Kuş ile belediye birimlerini gezen öğrenciler belediyenin işleyişiyle ilgili bilgiler edindi ve çalışanlara sorular sordu. Belediye binasını kat kat gezerek birimleri inceleyen öğrenciler, belediye çalışanlarının çalışmalarla ilgili anlatımlarını pür dikkat dinlediler.

Çağrı Merkezi Numarasını Ezberlediler

Belediyenin çağrı merkezini dikkatle inceleyen çocuklar çağrı merkezi numarasını öğrendiler ve bundan sonra çevrede gördükleri sorunları ve taleplerini (500 00 50) numaralı telefondan arayarak belediyeye ileteceklerini belirttiler.

Sınıf öğretmenleri Aynur Taş ile birlikte Başkan Yardımcısı İsa Taş tarafından makamında kabul edilen öğrenciler İsa Taş’tan, hazırladıkları soruları cevaplamasını istediler. Kendisinin de bir yönetici olduğu vurgulayan Başkan Yardımcısı İsa Taş, öğrencilerin sorularını tek tek yanıtladı ve hatıra fotoğrafı çekinmek isteyen öğrencileri kırmadı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız