Eğitim

TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi Kapılarını Açıyor

İlimizin güzide eğitim kurumlarından TED Kocaeli Koleji, bu yıl eğitime başlayacak olan TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi’nin açılışını gerçekleştirecek

9 Eylül 2017 Saat: 17:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.993 kez okunmuştur

TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi Kapılarını Açıyor
TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi Kapılarını Açıyor

İlimizin güzide eğitim kurumlarından TED Kocaeli Koleji, bu yıl eğitime başlayacak olan TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi’nin açılışını gerçekleştirecekYaklaşık bir yıldır hazırlıkları devam eden TED Kocaeli Koleji Özel Anadolu Lisesi 2017-2018 Öğretim Yılı’nın başlamasıyla birlikte eğitim yaşantısına  merhaba diyecek. 12 Eylül’de saat 18:00’de gerçekleştirilecek bir törenle, lise kademesinin de kapılarını aralayacak olan köklü kurum, akademik programlarını ulusal ve uluslararası programlar ile bütünleştirerek donanımlı ve hayat başarısı yüksek bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Kurum ayrıca, öğrencilerinin TED eğitim felsefesiyle hayata hazırlanmış bireyler olabilmesi açısından, yalnızca 9. sınıfa öğrenci kabul etmesiyle de fark yaratıyor.

12 EYLÜL'DE ETKİNLİK

Gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayan ve bir okuldan fazlası olduğunu yetiştirdiği öğrenciler ile ispat eden kurum 12 Eylül Salı günü 18.00’da Yuvacık Fatih Mahallesi, Galip Erenoğlu Caddesi üzerinde bulunan okul binasında gerçekleştireceği etkinliğe veliler, öğrenciler ve kentimiz protokolünden pek çok ismin katılması bekleniyor. Açılış töreni aynı zamanda TED eğitim anlayışının katılımcılara yansıtıldığı bir toplantı niteliğinde olacak.

ted-kocaeli-koleji-(1).jpg

ted-kocaeli-koleji-(2).jpg

ted-kocaeli-koleji-(3).jpg

ted-kocaeli-koleji-(5)-001.jpg

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız