Kültür/Sanat

Başkan Baran Komek Yağlı Boya Resim Sergisinde

24 Mayıs 2016 Saat: 02:02
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 661 kez okunmuştur

Başkan Baran Komek Yağlı Boya Resim Sergisinde
Başkan Baran Komek Yağlı Boya Resim Sergisinde

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nın ( KOMEK) sergi açılışları kapsamında, Yarımca Kültür Merkezi’nde yağlı boya resim sergisi açıldı.

Başkan Baran Yalnız Bırakmadı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yarımca Kültür Merkezi’nin içinde bulunan Komek Yağlı boya resim sergisinin açılışına eşi Bilge Baran ile birlikte katılım sağladı. Kursiyerlerin yapmış olduğu yağlı boya çalışmalarını dikkatle inceleyen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “ Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, İlimizde olduğu gibi ilçemizde de faaliyet gösteren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarını siz değerli halkımızın hizmetine sundu. Bizler de bu alanda sanata, kültüre, eğitime büyük önem veriyoruz. Komek bir halk okulu, bir halk üniversitesi oldu. Buraya gelip, emeğini, alın terini sanata yansıtan kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. “ ifadelerini kullandı.

Kursiyerlerden Büyük İlgi

Komek Yağlı boya resim sergisinin açılışına katılan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kursiyerlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Yapılan eserleri, kursiyerlerle birlikte inceleyen Başkan Baran, akabinde kursiyerler ve hocalar ile birlikte sohbet etti.

Başkan Baran’a Teşekkür

Körfez Halkınıhiçbir alan da yalnız bırakmayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yarımca Komek yetkilileri, çalışanları ve kursiyerlerinin de büyük takdirini kazanıyor. Yarımca Komek yetkilileri, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a hizmetlerinden, Komek’e göstermiş olduğu ilgiden dolayı için teşekkür etti. Program hatıra fotoğrafının çekilmesi ile son buldu.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız