Kültür/Sanat

Bayşad Gururlu

2 Ocak 2016 Saat: 22:07
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 876 kez okunmuştur

Bayşad Gururlu
Bayşad Gururlu

Değirmendere Topçular Mahallesi muhtarı Rabia Şentürk, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği(KAMU-DER) tarafından “Yılın Muhtarı” seçildi. 2015 yılında yürüttüğü faaliyetlerle, sıradan muhtar olmanın ötesinde bir çok sosyal faaliyete imza atan Şentürk, aynı zamanda şair ve BAYŞAD Genel Başkan Yrdımcılığı görevini yürürtüyor.

BAYŞAD Genel Başkan Yardımcılarından Yener Aydemir ise, halen Körfez Sevindikli İlköğretim Okulunda müdür olarak görev yapıyor. Yener Aydemir, özverili çalışmaları nedeniyle Kocaeli Gazetesi tarafından organize edilen “DORUKTAKİLER” jürisi tarafından “Yılın Eğitimcisi” seçildi.

BAYŞAD Genel Başkanı Osman Saraç, ödül alan Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek çiçek takdim etti ve kendi alanlarında ödül alacak seviyede başarı göstermeleri nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade etti.

Yönetim Kurulundan Ali Osman Yıldız ile birlikte, “ödüllü BAYŞAD'lıları ziyaret eden Osman Saraç, “BAYŞAD sizinle gurur duyuyor. Bu yıl dernek olarak dereceye giremedik ama sizlerin birey olarak başarılı olması bizim mutluluğumuz oldu” dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız