Kültür/Sanat

GÖLCÜKLÜ YAZARLAR KOCELİ KİTAP FUARINDA!

13 Mayıs 2014 Saat: 17:41
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.502 kez okunmuştur

GÖLCÜKLÜ YAZARLAR KOCELİ KİTAP FUARINDA!
GÖLCÜKLÜ YAZARLAR KOCELİ KİTAP FUARINDA!

Gölcük, Değirmendere’de yaşayan ve Yasak Delme Saati isimli sekizinci kitabını okurlara sunan H.İhsan Sönmez ve Yeni Gölcük Gazetesinin sahibi Emine Akboyun, yeni çıkan Sihirli Camın Arkası isimli kitabıyla  18 Mayıs 2014 günü saat: 12.00- 14.00 ‘da 6. Kocaeli Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor.

 

Geçen yıl Gri Tilki isimli romanıyla geniş bir okur kitlesine hitap eden H.İhsan Sönmez bu yıl, Yasak Delme Saati isimli yeni kitabıyla okur karşısına çıkarken; bir dönem Savaş Ay ve A Takımında canlı yayın yönetmenliği yapan Yeni Gölcük Gazetesi sahibi Emine Akboyun, kamera arkasının çarpıcı yönünü anlattığı ” Sihirli Camın Arkası Savaş Ay ve A Takımı “adlı kitabıyla Kocaeli Kitap Fuarında okurlarıyla buluşuyor.

 

İstanbul Ferfir (Anatolia) yayınlarının yazarı olan H.İhsan Sönmez ve Emine Akboyun Kocaeli Kitap Fuarında A Salon 103’de Ferfir yayınları standında 18 mayıs 2018 günü saat:12.00-14.00 da kitaplarını imzalayacak.

YASAK DELME SAATİ

Yeryüzü ve gökkubbe arasında yaşanan ne varsa, her şeye rağmen hayata nasıl tutunabilirim, diye soranların kitabıdır Yasak Delme Saati. Biraz coşku dolu gülümseten anılar, biraz felsefe ama en çok da muhabbete ve aşka dalmak için okunasıdır. Dilin dolambaçlı olmaması, aksine sade ama derin vuruşları okuru yormadan bir keyifli masal aleminde gezintiye çıkarır.

 

SİHİRLİ CAMIN ARKASI

Haber ve haberciliğin görünmeyen kesitinin, perde arkasında yaşanan gerçeklerin, üç boyutlu algıyla okunası müthiş bir eser. Gazete ve televizyon haberciliğine meraklı gençlerin; mutlaka okuması gereken bir kitap.  Şaşırtıcı anıların yer aldığı Sihirli Camın Arkası,  psikolojik gerilimin ikilemi, hüznün dibi, sevincin zirvesi ile haberciliğin; görmek, bakmak, yakalamak, yazmak ve göstermekten çok, bir yaşam biçimi olduğu gerçeğiyle örtüşüyor. Kim bilir? Belki de çok şey bir yanılsamadan ibaret...

 

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız