Yaşam

Gölcük Bahar Şenliği coşkuyla açıldı

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ortaklaşa düzenlenen 9’ncu Geleneksel Bahar Şenliği’nin açılışı coşkuyla gerçekleştirildi.

12 Mayıs 2017 Saat: 21:37
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 448 kez okunmuştur

Gölcük Bahar Şenliği coşkuyla açıldı
Gölcük Bahar Şenliği coşkuyla açıldı

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından ortaklaşa düzenlenen şenlikte Kavaklı Sahili’ne stantlar kuruldu. 3 gün açık kalacak şenliğin açılışına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve eşi Feriha Ellibeş, Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş ve eşi Funda Altıntaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı, siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaş katıldı. Etkinlik öncesi Büyükşehir Belediyesi Bando ekibi kısa bir konser verdi.

 

erva-ozel-egitim-kurumu-ogrencileri-gosteri-yapti-(3).jpg

 

BİRLİK VE BERABERLİK

Programda ilk konuşan Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı, “Günümüz Modern Türk toplum yaşantımızda kadınımızın yeri ve önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Bugün kadınlarımız sanatın, bilimin, siyasetin ve iş dünyasının her kademesinde başarıları ile kendinden söz ettirmektedirler. Açılışını yapacağımız 9’ncu Geleneksel Bahar şenliğimizde bir kez daha sosyal ve Kültürel alanda birlik ve beraberlik içinde bir araya gelmeyi amaçladık. Bu anlamda katılımlarıyla şenliğimize anlam katan Dernekler, Sivil Toplum Kuruluşları, Siyasi Parti Kadın Kollarına ve tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

kent-konseyi-kadin-kollari-gozleme-yapip-dagitti-(1).jpg

 

BAHAR UMUDUN KAYNAĞIDIR

Turnalı’dan sonra söz alan Gölcük Kent Konseyi Başkanı Metin Şentürk, “Bahar doğanın tekrar dirildiği umdun kaynağıdır. Bizler de Gölcüklüler olarak hep birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ben bu imkanları bize sağlayan belediye başkanımıza ve kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz. Bugün aynı zamanda Dünya hemşireler günü ben tüm hemşirelerimizin hemşireler gününü kutluyorum. Şenliğimiz hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Şentürk’ün ardından konuşan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “İlkini yaptığımız günü daha dün gibi hatırlıyorum. Daha nice güzel etkinliklere imza atacağız. Bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

ak-parti-golcuk-ilce-kadin-kollari-da-stant-acti.jpg

 

BURADA KAYNAŞMA VAR

Ellibeş’in ardından konuşan Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, “Dokuzuncusu yapılan panayırın açılışındayız. Kent konseyimiz önemli faaliyetlerde rol alıyor. Ben başta belediye başkanımız olmak üzere kent konseyinin değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Burada birliktelik var, kaynaşma var. Bundan sonrada birlik içerisinde başarma azmini kendimizde buluyoruz. Birçok faaliyeti burada hep beraber göreceğiz. Hafta sonu anneler günü. Anneler dinimize göre en güzel yerdedir. Tüm annelerin anneler gününü şimdiden kutluyorum” diye konuştu.

 

stantlarda-el-isi-urunler-dikkat-cekti-(1).jpg

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız