Yaşam

Düğün fotoğrafında “Deniz çekimi” Modası

Kocaeli’deki fotoğrafçılar her geçen gün değişen modadan nasibini aldı. Evlenen çiftler, geçtiğimiz yaz düğün fotoğraf çekiminde deniz çekimini tercih etti.

24 Ocak 2018 Saat: 18:29
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 4.132 kez okunmuştur

Düğün fotoğrafında “Deniz çekimi” Modası
Düğün fotoğrafında “Deniz çekimi” Modası

Kocaelili genç çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştirecek fotoğraf çektirdikleri yeni stüdyoları özel hazırlanmış konsept bahçeler ile Kandıra sahillerinde deniz ve kumsal çekimleri oldu. Evliliğe adım atan gelin ve damatlar geçtiğimiz yaz fotoğraf çektirmek için sahilleri doldurdu. Çiftler Kefken Pembe Kayalıklar, Kerpe Kartal Kayalıkları, Cebeci Kumsalı’nda deniz çekimleri, gün batımı ve gece çekimlerini gerçekleştirdiler.

DAHA DOĞAL VE ROMANTİK FOTOĞRAFLAR

İzmit Kaymakamlığı karşısında yeni yerinin açılışını yapan ve farklı konseptiyle dikkat çeken Fotomer Kocaeli’nin işletmecisi Orhan Akbaş, yeni evlenen çiftlerin düğün fotoğraf çekiminde farklı deniz ve sahil konsepti tercih ettiğini söyledi. Akbaş, “Evliliğe adım atan çiftlerimiz, düğün günü stresinden uzaklaşmak için farklı bir günde dış mekandüğün çekimi tercih ediyor. Akşam düğün salonuna yetişme telaşı olmadığı için Kandıra Kefken Pembe Kayalıklar, Kerpe Kartal Kayalıkları, Cebeci Kumsalı’nda deniz çekimleri, gün batımı ve gece çekimleri rahatça yapılabiliyor. Böylece çok daha doğal ve romantik fotoğraflar ortaya çıkıyor” dedi.

KANDIRA PEMBE KAYALAR VE CEBECİ PLAJI

Önceleri gelinlik ve damatlıklarıyla, şehir parklarında, kırlarda, tarihi mekanlarda poz veren gelin ve damatlar artık sahilleri ve denizi tercih etmeye başladı. Merve ile ErhanMalçokçifti;Düğün telaşı bittikten sonra düğün fotoğrafı çektirmek içinKandıra Pembe Kayaklar ve Cebecisahilini tercih ettiklerini belirtti. Çiftler gelinlik ve damatlık kirlenme derdi olmadan stresten uzak rahat bir şekilde deniz çekimlerini gerçekleştirmek istiyor. Özellikle güneşin batış saatinde kumsalda, denizin içinde birbirinden güzel pozlar veriyor.

DENİZDE FOTOĞRAF KEYFİ

Damatlık ve gelinlikleriyle kendilerine suya bırakan, denizde fotoğraf keyfi yapan yeni evli çiftleri çevredekiler tarafından şaşkınlıkla izleniyor.Kandıra Pembe Kayalar ve Cebeci plajlarında özellikle düğünlerin olduğu hafta sonralarında onlarca çifti denizde fotoğraf çektirirken görmek mümkün. Fotoğraf çekimi düğünden sonra yapılırsa, gelinlik ve damatlıklar çöpe gidiyor. Düğünden önce yapılırsa yedekler kullanıyor yada kuru temizlemeye veriliyor.

   

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız