Siyaset

Ensar ADIBEŞ 'da adaylığını açıkladı

21 Ekim 2017 'de yapılacak Körfez AK Parti Genel Kurulun'da Ensar Adıbeş'te ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

23 Ağustos 2017 Saat: 23:43
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.074 kez okunmuştur

Ensar ADIBEŞ da adaylığını açıkladı
Ensar ADIBEŞ 'da adaylığını açıkladı

Ensar ADIBEŞ 'da adaylığını açıkladı

21 Ekim 2017 'de yapılacak Körfez AK Parti Genel Kurulun'da Ensar Adıbeş'te ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Mevcut başkan Osman Badem'in tekrar aday olmayacağını önceki gün açıklamıştı.

Eğitimci olan Ensar ADIBEŞ Bayburt doğumlu, ilk orta lise ve Üniversiteyi Erzurumda okudu. Türkçe T.D. Edebiyatı öğretmeni. 1977 yılından beri 40 yıldır Körfez ilçe de ikamet ediyor. Körfezde birçok okulda öğretmenlik, yıllarca İmam Hatip Lisesi'nde Müdür Yardımcılığı. Körfez METEM ve son 3 yılda Körfez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yaptı. 2010 yılında emekli oldu.

Körfez'de yillarca Milli Genclik Vakfı başkanlığı. Öğretmenler Vakfı Başkamlığı. Egitim Bir Sen ve Memur Sen kurucu ve başkanlığı yaptı. Emekli olduktan sonra İlim Yayma Cemiyeti Kocaeli Şubesi ve Körfez Şubesi yoneticiliği yaptı. Kocaeli ve Körfez'i ilçesinde geniş çevrelerce tanınan, sevilen ve saygı gören Ensar Adıbeş, 3 yıllık Halk Eğitim Müdürlüğü suresince KÖrfez'i köyleriyle, sosyal ve kültürel yapısıyla çok iyi tanımaktadır.

Adaylık konusunda açıklama yapan Adıbeş; AK Parti Körfez ilçe başkanlığına adayım. ilçe de geniş bir çevreye sahibim. Bu yapımızla Körfezin tüm kesimlerini kucaklayıp, Ak Parti yi Körfez'de daha da geniş tabana kavuşturacak bilgiye sahibim dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
SAMİ ÇOLAK 24.08.2017 01:24
Ensar Adıbeş, Ak Parti Körfez İlçe başkanlığı için olabilecek en uygun adaydır. Mevcut teşkilatı toparlayıp, Ak Parti nin Körfez de çok daha geniş kitleleri kucaklamasını sağlayabilecek, ağabeylik yapabilecek bir isim. Uzun yıllar birçok okulda idarecilik yapmış ve en son Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak Körfez halkının çoğuyla kucaklaşmış; Eğitim ve diğer memur camiası yanısıra, esnafın ve STK ların tanıdığı sevdiği ve saygı duyduğu bir isim. İnşaallah Körfez de ve Türkiye nin her yerinde Ensar bey gibi, dürüst çalışkan ve yıpranmamış isimler teşkilat başkanı olur ve 2019 hedefi için problem yaşanmaz. Reise kulak verelim, Körfezi Kocaeliyi ve Ülkemizi sıkıntıya düşürmeyelim.
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız