Siyaset

Körfez AK Parti de en güçlü aday Şener Söğüt

Körfez AK Parti İlçe Başkanı Av. Osman Badem'in yapılacak ilk genel kurulda tekrar aday olmaması üzerine gözler aday olacaklara çevrildi.

23 Ağustos 2017 Saat: 01:16
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 3.745 kez okunmuştur

Körfez AK Parti de en güçlü aday Şener Söğüt
Körfez AK Parti de en güçlü aday Şener Söğüt

Körfez AK Parti İlçe Başkanı Av. Osman Badem'in yapılacak ilk genel kurulda tekrar aday olmaması üzerine gözler aday olacaklara çevrildi.

Daha önce iki kez AK Parti Körfez ilçe başkanlığına Engin Koyun'un karşısına çıkan ve aday olan,Şener Söğüt şu an hac vazifesini yapıyor. Kurban Bayramı sonrası gelecek olan Şener Söğüt'ün ne karar vereceği merak konusu oldu. 2 kez AK Parti ilçe Başkan adayı olan Söğüt'e adaylıktan vazgeçmesi için il parti teşkilatı büyük iknalar sonucu aday olmaktan vazgeçirdi. Şimdi ise o an geldi ve Şener Söğüt'ün en büyük aday olduğu AK Parti Körfez teşkilatı tarafından dilden dile konuşuluyor.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 5 yorum yapılmıştır
AYNUR TEZCAN 20.09.2017 15:06
Ümmet için millet için yola çıkanlar, ehliyat ve liyakat naraları atanlar güç bölgeleri oluşturmak için, liderimizin kriterlerini hiçe sayma adına belediyelerle iş ilişkisi ve belediye meclis üyesi olmasına rağmen aday gösterenler 2019a giderken hangi yüzle seçmenden oy isteyecekler. Sayın aday kardeşleri adına tescilli şirketleri adına belediyelerden ve kamudan ialdığı işleri ne yapacak, iş almaya devam edecek mi, yoksa kamuoyuna şunu deklare edebilecek mi ben ve kardeşlerim benim soyadımı taşıyan şirketlerim kamudan ve belediyeden iş almayacak taahhüdünde bulunabilek mi. Kamu vicdanı adına soruyorum ve cevap bekliyorum. Saygılarımla.
NİLGÜN YAZAR 09.09.2017 16:55
Şener Söğüt Körfez ilçede başkan olacakmış gibi büyük bir algı operasyonu yapılmaktadır. Bırakında bir kere de seçildiği görevini tamamlasın. Ya seçilip istifa etmiş, ya da son anda seçime girmekten vaz geçmiştir. Körfez de başkan olacak başka kimse yok mu? Kaldı ki şu anda seçildiği ve tamamlamadığı Belediye Meclis Üyeliği görevi var! Bakandan el alıp aday olmuşmuş falan filan… Peki “Reisin şaibeliler olmayacak” haykırışlarına rağmen maazallah aday gösterilirse hakkında ki; meclis üyesi olduğu belediyeye, büyükşehir belediyesine ve Kandıra gibi diğer belediyelerle ticari münasebetleri ve faturalarının izahını nasıl yapacak? Körfez halkını değil, körfezli Ak Partilileri bile ikna edemez. Bakan O’nu nasıl kurtarabilir? Ya da BENZER ŞAİBELERE MUHATAP OLAN bakanı kim kurtarabilir?
ALİ VELİOĞLU 09.09.2017 16:52
GÜCÜ MÜTEAHHİT OLMAKTAN MI KAYNAKLANIYOR? ZENGİN OLMAKTAN MI KAYNAKLANIYOR? BAKANINDAN EL ALMAKTAN MI KAYNAKLANIYOR? MECLİS ÜYESİ OLDUĞU BELEDİYEYLE TİCARİ MÜNASEBETLERİNDEN Mİ KAYNAKLANIYOR? BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİYLE OLAN İHALE MÜNASEBETLERİNDEN Mİ KAYNAKLANIYOR? KENDİSİ GİBİ BELEDİYELERE FATURALAR KESEN KANKASI OLAN İL BAŞKANI ŞEMSETTİNDEN Mİ KAYNAKLANIYOR? YOKSA DEFAATLE SEÇİMLERE HAZIRLANIP (BELEDİYEDEN VERİLEN İHALELERLE) İKNA EDİLİP ÇEKİLMEKTEN VEYA SEÇİLDİKTEN SONRA İSTİFA EDİP AYRILMAKTAN MI KAYNAKLANIYOR? ALLAH AŞKINA NEDİR BU ALGI OPERASYONU? REİSE İHANET EDİLEMEZ!!! ŞAİBELİ İSİMLER ADAY EDİLEMEZ!!!
MUSTAFA SAVAŞKAN 09.09.2017 15:23
Şener Söğüt Körfez ilçede başkan olacakmış gibi büyük bir algı operasyonu yapılmaktadır. Bırakında bir kere de seçildiği görevini tamamlasın. Ya seçilip istifa etmiş, ya da son anda seçime girmekten vaz geçmiştir. Körfez de başkan olacak başka kimse yok mu? Kaldı ki şu anda seçildiği ve tamamlamadığı Belediye Meclis Üyeliği görevi var! Bakandan el alıp aday olmuşmuş falan filan… Peki “Reisin ŞAİBELİLER OLAMAYACAK” haykırışlarına rağmen maazallah aday gösterilirse hakkında ki; meclis üyesi olduğu belediyeye, Büyükşehir belediyesine ve Kandıra gibi diğer belediyelerle ticari münasebetleri ve faturalarının izahını nasıl yapacak? Körfez halkını değil, körfezli Ak Partilileri bile ikna edemez. Bakan O’nu nasıl kurtarabilir? Ya da BENZER ŞAİBELERE MUHATAP OLAN bakanı kim kurtarabilir?
Mikail Tosun 09.09.2017 15:21
Yahu Şener Söğüt müneccim mi? 40 gün öncesinde Osman Badem’in aday olmayacağını bilmiş ve Osman beyden başkanlık müracaat formunu alıp doldurmuş ve hacca öyle gitmiş! Yoksa “Şener Söğüt, bakandan işaret alıp öyle aday olacak” diyen müritlerinin sözlerinden hareketle, hacdayken aday olmaya niyetlendirildi fakat müracaat formunu dahi doldurmadı mı? Peki o zaman adaylık formu dahi doldurup müacaat etmeyen bir kişiyi temayüle dahil etmek gibi saçma ve ciddiyetsizlik olur mu? Ya da hacdayken dahi adamı yalancı yapıp “müracaat ettim” mi dedirtecekler!! Ki yalanına Körfez ilçe teşkilatını, kankası il başkanı Şemsettin Ceyhan’ı, bölge sorumlusu İstanbul milletvekilini ve elveren bakanını da ortak mı edecekler!!!? Ya da sahtekarlıkla, bugün yarın hacdan gelecek olan Söğüt’e geçmişe dönük adaylık formu imzalatılacak mı? Ya da müracaatı yoktu fakat temayülsen çıktı SAFSATASINA MI SIĞINACAKLAR? KİMSE SEÇMENİ APTAL VE KÖLE ZANNETMESİN! BOYAYIP BOYAYIP ÖNÜMÜZE ÇIKARTMASINLAR. KRAL ÇIPLAK
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız