Siyaset

İşte AKP Körfez'in delege listesi

AKP Körfez'in delege listesi belli oldu

23 Temmuz 2017 Saat: 00:12
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 2.714 kez okunmuştur

İşte AKP Körfezin delege listesi
İşte AKP Körfez'in delege listesi
AKP Körfez'in delege listesi belli oldu

AKP İl genelinde delege seçimlerini gerçekleştirdi. Parti binasında gerçekleştirilen delege seçimlerine yoğun ilgi gösterildi. Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve Zeki Aygün'de delege seçimlerinin yapıldığı parti binasına gelerek Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve değer birim başkanlarıyla görüştü. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da gelerek delege seçimlerini inceledi. 28 bin 147 kayıtlı üyenin büyük bir bölümü delege seçimleri için parti binasına geldi. Toplam 36 mahalleden 400 asil ve 30 yedek delege seçimi yapıldı.

 

İşte Körfez ilçesi delegesi listesi:

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 KENAN YUCA  MAH.BŞK.

2 SEZAİ ÖZTÜRK MAH.YÖNETİMİ

3 LOKMAN ÖZDEMİR MAH.YÖNETİMİ

4 RAHMİ YÜKSEL  MAH.YÖNETİMİ

5 TUBA BUĞUR K.KOLLARI

6 DOĞAN ÖNAL  G.KOLLARI

7 PINAR UYSAL MEC.ÜYESİ

8 EMİN YILDIZ MEC.ÜYESİ

9 TURGUT CAFEROĞLU STK

10 ABDURAHMAN KURULU STK

11 BURHANETTİN SAYIM  STK

12 AHMET KEMİK STK

13 ATAKAN YAVUZ STK

14 YUNUS PEHLİVAN  ESKİ BEL.BŞK.

15 FURKAN SEVİL G.KOL.MAH.BŞK.

16 RECEP TÜRKYILMAZ MAH.YÖNETİMİ

 

AGAH ATEŞ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 FATİH KÖSEEREN  MAH.BŞK.

2 ÖMER İNCELİ MAH.YÖNETİMİ

3 ERKAL TANTÜRK MAH.YÖNETİMİ

4 HAYATİ ŞAŞDIM MEC.ÜYESİ

5 SELDA SAĞCAN  K.KOLLARI ,

6 ADEM NALBANT  İSTİŞARE KURULU

7 İMDAT AKBAŞ İSTİŞARE KURULU

 

BARBAROS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 İMDAT MERAL  MAH.BŞK.

2 LÜTFİ KOCAKUŞAK MAH.YÖNETİMİ

3 MEHMET TİKRE MAH.YÖNETİMİ

4 ERCAN SÖĞÜT MAH.YÖNETİMİ

5 NİHAT KILIÇ MAH.YÖNETİMİ

6 MURAT YAZAR  MEC.ÜYESİ

7 BANU ERENOĞLU K.KOL.MAH.BŞK.

8 BAHRİYE BAŞTAŞ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

9 MUHAMMET SÖĞÜT G.KOL.MAH.BŞK.

10 ŞENER SEÇKİN  STK

11 MEHMET BULUT İSTİŞARE KURULU

12 NACİ TAŞDELEN  İSTİŞARE KURULU

13 HAKAN İŞYAR İSTİŞARE KURULU

14 SELAHATTİN KABADAYIOĞLU MEC.ÜYESİ

 

CUMHURİYET MAHALLESİ LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 NİZAMETTİN YILDIRIM  İSTİŞARE KURULU

2 FADIL DURMAZ MEC.ÜYESİ

3 MUAZZEZ KAPLAN  K.KOL.MAH.BŞK.

4 TUNCAY BOZYURT MAH.YÖNETİMİ

5 MUSTAFA ERGÜLER MAH.YÖNETİMİ

6 MEHMET SAİT TOKMAK  MAH.YÖNETİMİ

7 HALİM KARAKAYA  MAH.YÖNETİMİ

 

ÇAMLITEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 ERGİN YETEN  MAH.BŞK.

2 UFUK KAYA MAH.YÖNETİMİ

3 BİLAL BİLGİÇ MAH.YÖNETİMİ

4 MÜSELLİM CİMŞİT MAH.YÖNETİMİ

5 ORHAN ÖZMEN  MAH.YÖNETİMİ

6 MURAT KAYMAZ MAH.YÖNETİMİ

7 MURAT ÜNKARACALAR MAH.YÖNETİMİ

8 SEYFETTİN UZUN  MAH.YÖNETİMİ

9 MUSTAFA İPEK MAH.YÖNETİMİ

10 EMİNE ER K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11 DİLEK GÜLÜOZ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

12 ERCAN BAYBURTLUOĞLU MAH.YÖNETİMİ

13 FERHAT TANYELİ  G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14 EMİNE BAŞARAN  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15 MEHMET ÖZTÜRK MAH.YÖNETİMİ

16 HAKAN BÖREKÇİ MAH.YÖNETİMİ

17 AZİZ TÜRKDEMİR MAH.YÖNETİMİ

18 MUHAMMET SARAÇ MAH.YÖNETİMİ

19 METİN ÖNAL MAH.YÖNETİMİ

20 HALİL İBRAHİM YAMAN  İSTİŞARE KURULU

21 BAHATTİN AYDIN  İSTİŞARE KURULU

22 AHMET ÇELİK MAH.YÖNETİMİ

23 ADEM KAYA MAH.YÖNETİMİ

 

ESENTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 BAHADIR İLBİLGE MAH.BŞK.

2 MUHAMMET  TURAN  MAH.YÖNETİMİ

3 ADEM KARAKOYUNLU MAH.YÖNETİMİ

4 KEMAL KAYA MAH.YÖNETİMİ

5 RECEP AYDOĞDU MAH.YÖNETİMİ

6 KENAN AKOVA MAH.YÖNETİMİ

7 MURAT KURTBECER MAH.YÖNETİMİ

8 ŞÜKRÜ KÖKÇAN MAH.YÖNETİMİ

9 RECEP KORAL MAH.YÖNETİMİ

10 MEHMET TALHA IRAK G.KOL.MAH.BŞK.

11 BİLAL GÜR G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

12 GÜLNUR BULUT G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

13 SAİME DEMİREL K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14 KADİR AYDOĞDU MEC.ÜYESİ

15 ZİYA BAYKARA STK

16 TANER SARIÇAYIR İSTİŞARE KURULU

17 EMİN ÖZGÜR İSTİŞARE KURULU

18 ÜNAL ŞAHİN  İSTİŞARE KURULU

19 CEVDET KOYUN İSTİŞARE KURULU

20 DAVUT SOYDAŞ İSTİŞARE KURULU

21 FİRAR YAYLA İSTİŞARE KURULU

22 RECEP AKOVA İSTİŞARE KURULU

23 ŞABAN DEMİRCİ İSTİŞARE KURULU

24 MUSTAFA YANIK İSTİŞARE KURULU

25 NACİ CANSIZ İSTİŞARE KURULU

26 ADNAN BAYLAN İSTİŞARE KURULU

 

FATİH MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 MÜRSEL KAZMA  MAH.BŞK.

2 GÜSEL BOZTAŞ MAH.YÖNETİMİ

3 AHMET DAĞ MAH.YÖNETİMİ

4 ALİ ŞEN  MAH.YÖNETİMİ

5 AYDEMİR KAYA MAH.YÖNETİMİ

6 HASAN BAKİ MAH.YÖNETİMİ

7 MUSTAFA ÇELEBİ MAH.YÖNETİMİ

8 ORHAN GÜLEÇ MAH.YÖNETİMİ

9 SEBAHATTİN TOY MAH.YÖNETİMİ

10 SİNAN KARAÇAY MAH.YÖNETİMİ

11 UĞUR IRMAK MAH.YÖNETİMİ

12 UFUK GELEN  G.KOL.YÜN.KUR.Ü.

13 SAMET IRMAK  G.KOL.YÜN.KUR.Ü.

14 YUSUF BAKİ MEC.ÜYESİ

15 ŞİRİN AYAN  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

16 MİNE KARAÇAY  K.KOL.MAH.BŞK.

17 HABİB AŞI MEC.ÜYESİ

18 AHMET KISA İSTİŞARE KURULU

19 ASLAN YAZICI İSTİŞARE KURULU

20 MUAMMER EREN  İSTİŞARE KURULU

21 FATMA NUR HÜKÜM  İSTİŞARE KURULU

22 AHMET POLAT İSTİŞARE KURULU

23 ALİ KARADENİZ STK

24 KÖKSAL SAĞLAM  İSTİŞARE KURULU

25 YAŞAR ÖZTÜRK İSTİŞARE KURULU

26 MUSTAFA AKIN  İSTİŞARE KURULU

27 ERGİN ERBİLİCİ İSTİŞARE KURULU

28 MUAMMER BALCI İSTİŞARE KURULU

29 OSMAN TAŞ İSTİŞARE KURULU

30 ZİYA ATLI İSTİŞARE KURULU

31 YILMAZ GÜRLER STK

32 HATİCE KARADAĞ  KADIN KOLLARI 

33 SİNAN BARIŞ KAYA İSTİŞARE KURULU

 

GÜNEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 Murat YILDIRIM MAH.BŞK.

2 Mustafa DİLAVER MAH.YÖNETİMİ

3 Abdurrahman TAŞ MAH.YÖNETİMİ

4 Muhammet Emin ÇOBAN MAH.YÖNETİMİ

5 Süleyman ŞENDOĞAN MAH.YÖNETİMİ

6 Hüseyin GÜMÜŞ MAH.YÖNETİMİ

7 Adnan AYSAL MAH.YÖNETİMİ

8 Abdullah ÇAKIR MAH.YÖNETİMİ

9 Fatih KURTARAN MAH.YÖNETİMİ

10 Hüseyin SABAN MAH.YÖNETİMİ

11 Hüseyin SARIBIYIKOĞULLARI MAH.YÖNETİMİ

12 Ömer KOÇVER MAH.YÖNETİMİ

13 Abdullah EROĞLU MAH.YÖNETİMİ

14 Sedat YILMAZ AVUKAT

15 Ahmet Sinan FİDAN MEC.ÜYES

16 Zeki KURTULUŞ MEC.ÜYESİ

17 Sevil ÖZBEK K.KOL.BAŞKANI

18 Zeynep Sultan ŞİMŞEK K.KOL.İL YÖN.KUR.Ü.

19 Leyla YILDIRIM K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

20 Hatice ÖN K.KOL.MAH.BŞK.

21 Esra KARA K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

22 Orhan KURHAN MAH.BŞK.

23 Yusuf İSLAM IRAK G.KOL.MAH.BŞK.

24 Doğan ORAK G.KOL.İL.YÖN.

25 Erdal UÇUK GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

26 Nurullah KAPÇAK GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

27 Muhammed Enes YILDIRIM GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

28 Mehmet ŞENDOĞAN ESKİ MECLİS ÜYESİ

29 Akif AKÇİL İSTİŞARE KURULU

30 Hilmi ÖZDİLEK STK

31 Mehmet OGAN İSTİŞARE KURULU

32 Ali ÇAKIR İSTİŞARE KURULU

33 Ahmet İPEK İSTİŞARE KURULU

34 Mikail SALTABAŞ İSTİŞARE KURULU

35 İsmail ŞAHİNKAYA STK

36 Bedir ŞENDOĞAN İSTİŞARE KURULU

37 Şerafet ÇAĞLAR İSTİŞARE KURULU

38 Murtaza BAL İSTİŞARE KURULU

39 Murat DİLAVER İSTİŞARE KURULU

40 Fikret ÖN MAH.YÖNETİMİ

41 Muammer GÖZÜM MAH.YÖNETİMİ

42 Hacı Salih BAŞAK MAH.YÖNETİMİ

43 Yavuz MENŞUR MAH.YÖNETİMİ

44 Osman AKOVA STK

45 Ali TOSUN MAH.YÖNETİMİ

 

HACIOSMAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 MEHMET SAYIM MAH.BŞK.

2 AHMET KAPÇAK MAH.YÖNETİMİ

3 GÖKMEN AKGÜL MAH.YÖNETİMİ

4 KAYA MENDEŞ MAH.YÖNETİMİ

5 HASBİ DURMUŞ MAH.YÖNETİMİ

6 SELAHATTİN BULUT MAH.YÖNETİMİ

7 LATİF KOLDAGÜÇ MAH.YÖNETİMİ

8 CEMAL KALMUK MAH.YÖNETİMİ

9 SELİM KÜÇÜKYILMAZ MAH.YÖNETİMİ

10 RAMAZAN ŞENTÜRK MAH.YÖNETİMİ

11 MEHMET ŞENOL MAH.YÖNETİMİ

12 ŞEVKİ ÜNAL MAH.YÖNETİMİ

13 FATİH BALAY G.KOL.MAH.BŞK.

14 AHMET ÜZÜMCÜ G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15 GÜLSÜM ÖZAY  K.KOL.MAH.BŞK.

16 SELMA BATUR KÇKOL.YÖN.KUR.Ü.

17 SEZAİ MERCAN  MAH.YÖNETİMİ

18 HALİL KÜÇÜK MEC.ÜYESİ

19 AYŞE AYDEMİR İSTİŞARE KURULU

20 ÖMER ÜLKE İSTİŞARE KURULU

21 REFİK ŞENLİK İSTİŞARE KURULU

22 AYŞE KARAGÖZ İSTİŞARE KURULU

23 ALİ BALAY İSTİŞARE KURULU

24 ENVER KARADUMAN  İSTİŞARE KURULU

25 RAHMİ ÖGE İSTİŞARE KURULU

26 KADRİYE KÖKSAL İSTİŞARE KURULU

27 İSA YILDIRIM  İSTİŞARE KURULU

28 MUHARREM YILDIZ İSTİŞARE KURULU

29 AHMET ÇINAR  İSTİŞARE KURULU

30 ERKAN YILMAZ  İSTİŞARE KURULU

31 OSMAN KOÇ İSTİŞARE KURULU

32 MUHARREM HAMARAT İSTİŞARE KURULU

33 ÖZGÜR PALA İSTİŞARE KURULU

34 TUNCAY TUÇ STK

35 TEOMAN BEKİROĞLU STK

 

HACIAKİF MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 FARUK DENLİ MEC.ÜYESİ

2 ERGİN ÖZTÜRK MAH.BŞK.

3 ARİFE KURT K.KOL.MAH.BŞK.

4 MUSTAFA BULUT MAH.YÖNETİMİ

5 İSMAİL ÖZTÜRK G.KOLLARI

 

İLİMTEPE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 FAHRETTİN KOÇAK MAH.BŞK.

2 ŞENER SÖĞÜT MEC.ÜYESİ

3 MEHMET ÇELİKBAŞ MAH.YÖNETİMİ

4 MUZAFFER TUZCU MAH.YÖNETİMİ

5 SAVAŞ ÖZDAMAR MAH.YÖNETİMİ

6 İBRAHİM DURMUŞ İSTİŞARE KURULU

7 FATİH YAVUZ İSTİŞARE KURULU

8 ARZU DÜZENLİ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

9 GÜL MACİT K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

10 ADEM KOYUN  GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11 GÖKMEN GÖKMEN GE.KOL.YÖN.KUR.Ü.

 

KUZEY MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 FERHAT KÖKÇAM MAH.BŞK.

2 HÜSEYİN SARIKAYA MAH.YÖNETİMİ

3 İSMAİL GÜNDÜZ MAH.YÖNETİMİ

4 ADEM NALBANT MAH.YÖNETİMİ

5 YUNUS EMRE KASIMOĞLU MAH.YÖNETİMİ

6 ÜKAŞE SAĞLAM MAH.YÖNETİMİ

7 RECEP SOYCAN MAH.YÖNETİMİ

8 KADİR ALÇIK G.KOL.BAŞKANI 

9 GÜNCER YETEN G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

10 SULTAN ÇAKIR K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11 NURGÜL DOĞAN K.KOL.MAH.BŞK.

12 BÜLENT TUNCA  KURUCULAR KURULU

13 METİN DAN MEC.ÜYESİ

14 OSMAN YAVUZ STK

15 HASAN ANDAÇ İSTİŞARE KURULU

16 MEHMET AKKURT İSTİŞARE KURULU

17 FUAT EROĞLU G.KOL.YÖN.KUR.ÜYESİ

 

KİRAZLIYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 YUSUF DÖNMEZ MAH.BŞK.

2 KADİR KURT MAH.YÖNETİMİ

3 ŞAMİL KARAÇAY MAH.YÖNETİMİ

4 ÖMER YILMAZ  MEC.ÜYESİ

5 MEHMET ŞAHİN MEC.ÜYESİ

6 HATİCE ÖZYURT K.KOL.MAH.BŞK.

7 NURETTİN YILDIRIM  İSTİŞARE KURULU

 

KIŞLADÜZÜ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 SELİM ÇALIŞKAN  MAH.BŞK.

2 HASAN KARAHAN  MAH.YÖNETİMİ

3 SADRETTİN AKSOY MAH.YÖNETİMİ

4 AYHAN YILMAZ MAH.YÖNETİMİ

5 OĞUZHAN KUZU G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

6 HÜLYA BÜKER K.KOL.MAH.BŞK.

7 AYHAN KILIÇ İSTİŞARE KURULU

8 FERAMUZ ÇELİK İSTİŞARE KURULU

9 ÖKTEM DERE İSTİŞARE KURULU

10 NUSRET KARAKAYA İSTİŞARE KURULU

11 ADEM ÇAĞIL İSTİŞARE KURULU

12 HAMİT ÖRGÜÇ STK

 

M.SİNAN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 ÜZEYİR UĞUR MAH.BŞK.

2 SADETTİN KUŞ MAH.YÖNETİMİ

3 İHSAN ÇARBOĞA MAH.YÖNETİMİ

4 İHSAN YILDIRIM  MAH.YÖNETİMİ

5 HALİT ÖZŞENTÜRK MAH.YÖNETİMİ

6 MUSA TAŞKIN  MAH.YÖNETİMİ

7 HÜSEYİN SARI MAH.YÖNETİMİ

8 CENGİZ ALPAT MAH.YÖNETİMİ

9 MEHMET ALİ GÜLECAN MAH.YÖNETİMİ

10 NERMİN ÜNVER MAH.YÖNETİMİ

11 MUSTAFA YAVUZ MAH.YÖNETİMİ

12 AYŞE GÜLŞAN  K.KOL.MAH.BŞK.

13 NALAN ERKAN  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14 HANDAN GÜLEÇ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15 SERDAR KAHRIMAN G.KOL.MAH.BŞK

16 ERDEM ALP G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

17 MERVE HELVACI G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

18 NİGAR YAĞIZ MEC.ÜYESİ

19 TUBA KAYA K.KOL.İL.YÖN.KUR.Ü.

20 LEYLA COŞKUN İSTİŞARE KURULU

21 İSMAİL DOĞAN STK

22 ŞEKER KOÇ İSTİŞARE KURULU

23 ZEKERİYA ÇETİN İSTİŞARE KURULU

24 RECEP ŞEN İSTİŞARE KURULU

25 KEZBAN ÖZTÜRK İSTİŞARE KURULU

26 YUSUF ERYARSOY İSTİŞARE KURULU

27 ZEKERİYA YILDIRIM  İSTİŞARE KURULU

28 REMZİYE BAZNA İSTİŞARE KURULU

29 KASIM TOLUN İSTİŞARE KURULU

30 AHMET DURSUN  İSTİŞARE KURULU

31 OSMAN GÖZÜBÜYÜK İSTİŞARE KURULU

32 MEDİNE YAŞIK İSTİŞARE KURULU

33 MEHMET ALLAK STK

34 HÜSEYİN KODET İSTİŞARE KURULU

35 İSMET YAŞAR  İSTİŞARE KURULU

36 ABDULLAH PARLAK MEC.ÜYESİ

 

YENİYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 MUHAMMET ÖZKARATAŞ MAH.BŞK.

2 YILMAZ SÖNMEZ MAH.YÖNETİMİ

3 FUAT İVAK  MAH.YÖNETİMİ

4 CENGİZ KURNAZ MAH.YÖNETİMİ

5 ETHEM ALTUNCU  MAH.YÖNETİMİ

6 ŞERAFETTİN ÇAPAR MAH.YÖNETİMİ

7 YASİN ŞAHİN MAH.YÖNETİMİ

8 YUNUS AKGÜN  MAH.YÖNETİMİ

9 HALİL YAVUZ MAH.YÖNETİMİ

10 TUNCAY GENÇTÜRK MAH.YÖNETİMİ

11 HASAN ÇEN MAH.YÖNETİMİ

12 KAMİL BALCI MAH.YÖNETİMİ

13 HÜSEYİN ERDEM  G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

14 AYŞENUR CERİT G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

15 TAHSİN GÜN G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

16 AYSUN DEMİR K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

17 NURSEL ÇALIMLI K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

18 SEMA GÜLER  K.KOL.MAH.BŞK.

19 BURHANETTİN BİRİK İSTİŞARE KURULU

20 RAMAZAN TUNA  İSTİŞARE KURULU

21 SİNAN YILDIZ İSTİŞARE KURULU

22 RESUL KILIÇ İSTİŞARE KURULU

23 MEHMET ATALI İSTİŞARE KURULU

24 BİRSEN ÖZGE İSTİŞARE KURULU

25 AHMET AL İSTİŞARE KURULU

26 EMİNE EFE İSTİŞARE KURULU

27 MUSTAFA AŞIKOĞLU STK -ESNAF

28 ŞENAY YALÇIN İSTİŞARE KURULU

29 NEVZAT COŞKUN STK

30 NİHAT TEKGÜMÜŞ İSTİŞARE KURULU

31 HÜSEYİN TUNÇ STK

32 FATİH BEKTAŞ İSTİŞARE KURULU

33 CANAN AYKIZ İSTİŞARE KURULU

34 DERYA AYHAN  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

35 EMRULLAH DEMİRKOL MAH.YÖNETİMİ

36 ÖMERCAN DÖNMEZ GENÇLİK KOLLARI

 

Y.S.SELİM MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 ABDULVEHAP METE MAH.BŞK.

2 YASİN GÖZALAN  MAH.YÖNETİMİ

3 KADİR YILMAZ MAH.YÖNETİMİ

4 FEYZULLAH SARAÇ MAH.YÖNETİMİ

5 ABDULHALİM GÖZALAN  MAH.YÖNETİMİ

6 M.RIDA DÜLGE MAH.YÖNETİMİ

7 CAN ERTAN METE G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

8 ABDULBAKİ METE  MAH.YÖNETİMİ

9 AHMET AYAZ KILIÇ G.KOL.YÖN.KUR.Ü.

10 İREM TENLİK  K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

11 FİLİZ SOYDAŞ K.KOL.MAH.BŞK.

12 SALİH SEZGİN  MAH.YÖNETİMİ

13 SERVET ÇİÇEK MAH.YÖNETİMİ

14 ABDURAHMAN GÖZALAN STK

15 ERDAL ORUÇ MAH.YÖNETİMİ

16 BİLAL BOZKURT MAH.YÖNETİMİ

17 SEBAHATTİN DURMUŞ MAH.YÖNETİMİ

18 İSA BOZKURT STK

19 SIDDIK YILDIRIM  MAH.YÖNETİMİ

20 ASLAN İLMAN  MAH.YÖNETİMİ

21 RAHMİ ALTUN  İSTİŞARE KURULU

22 ESENGÜL MİNTEMUR K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

23 YÜKSEL ADIGÜZEL MAH.YÖNETİMİ

24 GÖKHAN YILMAZ G.KOL.MAH.BŞK.

25 AYŞEN ÖZDEMİR MAH.YÖNETİMİ

26 ADEM TETİK MAH.YÖNETİMİ

27 İLKNUR YEŞİLTAŞ K.KOL.YÖN.KUR.Ü.

28 GÖKHAN MERİÇ G.KOL.MAH.BŞK.

 

Y.HEREKE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 KEMAL KURHAN  KAN.ÖNDERİ

2 ABDURAHMAN BİLDİK İSTİŞARE KURULU

3 İSMAİL KAYA KAN.ÖNDERİ

4 ABİDİN ÖNER MAH.YÖNETİMİ

5 MELEK POLAT  K.KOLLARI

6 AYHAN BARAN  MAH.YÖNETİMİ

7 LÜTFÜ ÖZTÜRK MAH.YÖNETİMİ

 

17 AĞUSTOS MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 M.SENA BUDAK MAH.BŞK

2 CEMALETTİN GÜL MAH.YÖNETİMİ

3 ADEM YAVUZ ŞEKER MAH.YÖNETİMİ

4 RABİA YILDIZ MAH.YÖNETİMİ

5 ALATTİN KARAOĞLAN  MAH.YÖNETİMİ

6 ABDULLAH CİLDAN  MAH.YÖNETİMİ

 

ALİHOCALAR MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 HAYATİ DÖNER MAH.BŞK.

2 NURETTİN BEKÇİ MAH.YÖNETİMİ

3 MUHAMMET YANAR  MAH.YÖNETİMİ

 

BELEN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 MUAMMER YAVUZ MAH.BŞK.

2 ERSİN GÜR MAH.YÖNETİMİ

 

CUMA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 ONUR AYYÜZ MAH.BŞK.

2 METİN GÜL MAH.YÖNETİMİ

3 İBRAHİM SADUN MAH.YÖNETİMİ

 

ÇIRAKLI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 RAİF ÖZBEY MAH.BŞK.

2 ERGÜN ÖZSOY MAH.YÖNETİMİ

 

DERE MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 SALİM ÖZTÜRK MAH.BŞK.

2 HÜSNÜ KAÇAR MAH.YÖNETİMİ

 

DİKENLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 AYDIN BEKLER MAH.BŞK.

2 NEDİM ATAR MAH.YÖNETİMİ

 

ELMACIK MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 İBRAHİM ATEŞ MAH.BŞK.

2 MUHAMMET ÜNLÜTÜRK MAH.YÖNETİMİ

3 HÜSEYİN BÜYÜKKOL MAH.YÖNETİMİ

 

HİMMETLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 RECEP ATİLLA MAH.BŞK.

 

KALBURCU MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 FATİH ÇAKIR MAH.BŞK.

 

KARAYAKUPLU MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 SEDAT KARAŞİN  MAH.BŞK.

 

KUTLUCA MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 YAKUP ÇAKAL MAH.BŞK.

2 MUSTAFA ÖZKAN  MAH.YÖNETİMİ

 

NAİP MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 NİHAT KARAŞİN MAH.BŞK.

 

OSMANLI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 HALİT DURMAZ MAH.BŞK.

 

SEVİNDİKLİ MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 AHMET ÖNEN MAH.BŞK.

 

SİPAHİLER MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 ŞERİF ALİ KAYA MAH.BŞK.

2 MEHMET GÜLER MAHALLE YÖNETİMİ

 

ŞEMSETTİN MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 BENAMİ DÖNER MAH.BŞK.

 

ŞİRİNYALI MAHALLESİ DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD ÜNVAN 

1 MUSTAFA YİĞİT MAH.BŞK.

 

AK PARTİ KÖRFEZ İLÇE BAŞKANLIĞI 6.OLAĞAN KONGRE DELEGE LİSTESİ

S.NO AD - SOYAD GÖREVİ

1 KENAN YUCA  ASİL DELEGE

2 SEZAİ ÖZTÜRK ASİL DELEGE

3 LOKMAN ÖZDEMİR ASİL DELEGE

4 RAHMİ YÜKSEL  ASİL DELEGE

5 TUBA BUĞUR ASİL DELEGE

6 DOĞAN ÖNAL  ASİL DELEGE

7 PINAR UYSAL ASİL DELEGE

8 EMİN YILDIZ ASİL DELEGE

9 TURGUT CAFEROĞLU ASİL DELEGE

10 ABDURAHMAN KURULU ASİL DELEGE

11 BURHANETTİN SAYIM  ASİL DELEGE

12 AHMET KEMİK ASİL DELEGE

13 ATAKAN YAVUZ ASİL DELEGE

14 YUNUS PEHLİVAN  ASİL DELEGE

15 FURKAN SEVİL ASİL DELEGE

16 FATİH KÖSEEREN  ASİL DELEGE

17 ÖMER İNCELİ ASİL DELEGE

18 ERKAL TANTÜRK ASİL DELEGE

19 HAYATİ ŞAŞDIM ASİL DELEGE

20 SELDA SAĞCAN  ASİL DELEGE

21 ADEM NALBANT  ASİL DELEGE

22 İMDAT AKBAŞ ASİL DELEGE

23 İMDAT MERAL  ASİL DELEGE

24 LÜTFİ KOCAKUŞAK ASİL DELEGE

25 MEHMET TİKRE ASİL DELEGE

26 ERCAN SÖĞÜT ASİL DELEGE

27 NİHAT KILIÇ ASİL DELEGE

28 MURAT YAZAR  ASİL DELEGE

29 BANU ERENOĞLU ASİL DELEGE

30 BAHRİYE BAŞTAŞ ASİL DELEGE

31 MUHAMMET SÖĞÜT ASİL DELEGE

32 ŞENER SEÇKİN  ASİL DELEGE

33 MEHMET BULUT ASİL DELEGE

34 NACİ TAŞDELEN  ASİL DELEGE

35 HAKAN İŞYAR ASİL DELEGE

36 SELAHATTİN KABADAYIOĞLU ASİL DELEGE

37 NİZAMETTİN YILDIRIM  ASİL DELEGE

38 FADIL DURMAZ ASİL DELEGE

39 MUAZZEZ KAPLAN  ASİL DELEGE

40 TUNCER BOZYURT ASİL DELEGE

41 MUSTAFA ERGÜLER ASİL DELEGE

42 MEHMET SAİT TOKMAK  ASİL DELEGE

43 HALİM KARAKAYA  ASİL DELEGE

44 ERGİN YETEN  ASİL DELEGE

45 UFUK KAYA ASİL DELEGE

46 BİLAL BİLGİÇ ASİL DELEGE

47 MÜSELLİM CİMŞİT ASİL DELEGE

48 ORHAN ÖZMEN  ASİL DELEGE

49 MURAT KAYMAZ ASİL DELEGE

50 MURAT ÜNKARACALAR ASİL DELEGE

51 SEYFETTİN UZUN  ASİL DELEGE

52 MUSTAFA İPEK ASİL DELEGE

53 EMİNE ER ASİL DELEGE

54 DİLEK GÜLÜOZ ASİL DELEGE

55 ALİ RIZA AYDIN ASİL DELEGE

56 FERHAT TANYELİ  ASİL DELEGE

57 EMİNE BAŞARAN  ASİL DELEGE

58 MEHMET ÖZTÜRK ASİL DELEGE

59 HAKAN BÖREKÇİ ASİL DELEGE

60 AZİZ TÜRKKÖLESİ ASİL DELEGE

61 MUHAMMET SARAÇ ASİL DELEGE

62 METİN ÖNAL ASİL DELEGE

63 HALİL İBRAHİM YAMAN  ASİL DELEGE

64 BAHATTİN AYDIN  ASİL DELEGE

65 AHMET ÇELİK ASİL DELEGE

66 ADEM KAYA ASİL DELEGE

67 BAHADIR İLBİLGE ASİL DELEGE

68 MUHAMMET  TURAN  ASİL DELEGE

69 ADEM KARAKOYUNLU ASİL DELEGE

70 KEMAL KAYA ASİL DELEGE

71 RECEP AYDOĞDU ASİL DELEGE

72 KENAN AKOVA ASİL DELEGE

73 MURAT KURTBECER ASİL DELEGE

74 ŞÜKRÜ KÖKÇAN ASİL DELEGE

75 RECEP VAROL ASİL DELEGE

76 MEHMET TALHA IRAK ASİL DELEGE

77 BİLAL GÜR ASİL DELEGE

78 GÜLNUR BULUT ASİL DELEGE

79 SAİME DEMİREL ASİL DELEGE

80 KADİR AYDOĞDU ASİL DELEGE

81 ZİYA BAYKARA ASİL DELEGE

82 TANER SARIÇAYIR ASİL DELEGE

83 EMİN ÖZGÜR ASİL DELEGE

84 ÜNAL ŞAHİN  ASİL DELEGE

85 CEVDET KOYUN ASİL DELEGE

86 DAVUT SOYDAŞ ASİL DELEGE

87 FİRAR YAYLA ASİL DELEGE

88 RECEP AKOVA ASİL DELEGE

89 ŞABAN DEMİRCİ ASİL DELEGE

90 MUSTAFA YANIK ASİL DELEGE

91 NACİ CANSIZ ASİL DELEGE

92 ADNAN BAYLAN ASİL DELEGE

93 MÜRSEL KAZMA  ASİL DELEGE

94 GÜSEL BOZTAŞ ASİL DELEGE

95 AHMET DAĞ ASİL DELEGE

96 ALİ ŞEN  ASİL DELEGE

97 AYDEMİR KAYA ASİL DELEGE

98 HASAN BAKİ ASİL DELEGE

99 MUSTAFA ÇELEBİ ASİL DELEGE

100 ORHAN GÜLEÇ ASİL DELEGE

101 SEBAHATTİN TOY ASİL DELEGE

102 SİNAN KARAÇAY ASİL DELEGE

103 UĞUR IRMAK ASİL DELEGE

104 UFUK GELEN  ASİL DELEGE

105 SAMET IRMAK  ASİL DELEGE

106 YUSUF BAKİ ASİL DELEGE

107 ŞİRİN AYAN  ASİL DELEGE

108 MİNE KARAÇAY  ASİL DELEGE

109 HABİB AŞI ASİL DELEGE

110 AHMET KISA ASİL DELEGE

111 ASLAN YAZICI ASİL DELEGE

112 MUHAMMER EREN  ASİL DELEGE

113 FATMA NUR HÜKÜM  ASİL DELEGE

114 AHMET POLAT ASİL DELEGE

115 ALİ KARADENİZ ASİL DELEGE

116 KÖKSAL SAĞLAM  ASİL DELEGE

117 YAŞAR ÖZTÜRK ASİL DELEGE

118 MUSTAFA AKIN  ASİL DELEGE

119 ENGİN ERBİLİCİ ASİL DELEGE

120 MUAMMER BALCI ASİL DELEGE

121 OSMAN TAŞ ASİL DELEGE

122 ZİYA ATLI ASİL DELEGE

123 MUAMMER BALCI ASİL DELEGE

124 OSMAN TAŞ ASİL DELEGE

125 ZİYA ATLI ASİL DELEGE

126 YILMAZ GÜRLER ASİL DELEGE

127 HATİCE KARADAĞ  ASİL DELEGE

128 SİNAN BARIŞ KAYA ASİL DELEGE

129 MUSTAFA AKIN  ASİL DELEGE

130 Murat YILDIRIM ASİL DELEGE

131 Mustafa DİLAVER ASİL DELEGE

132 Abdurrahman TAŞ ASİL DELEGE

133 Muhammet Emin ÇOBAN ASİL DELEGE

134 Süleyman ŞENDOĞAN ASİL DELEGE

135 Hüseyin GÜMÜŞ ASİL DELEGE

136 Adnan AYSAL ASİL DELEGE

137 Abdullah ÇAKIR ASİL DELEGE

138 Fatih KURTARAN ASİL DELEGE

139 Hüseyin SABAN ASİL DELEGE

140 Engin YILMAZ ASİL DELEGE

141 Ömer KOÇVER ASİL DELEGE

142 Abdullah EROĞLU ASİL DELEGE

143 Sedat YILMAZ ASİL DELEGE

144 Ahmet Sinan FİDAN ASİL DELEGE

145 Zeki KURTULUŞ ASİL DELEGE

146 Sevil ÖZBEK ASİL DELEGE

147 Zeynep Sultan ŞİMŞEK ASİL DELEGE

148 Leyla YILDIRIM ASİL DELEGE

149 Hatice ÖN ASİL DELEGE

150 Esra KARA ASİL DELEGE

151 Orhan KURHAN ASİL DELEGE

152 Yusuf İSLAM IRAK ASİL DELEGE

153 Doğan ORAK ASİL DELEGE

154 Erdal UÇUK ASİL DELEGE

155 Nurullah KAPÇAK ASİL DELEGE

156 Muhammed Enes YILDIRIM ASİL DELEGE

157 Mehmet ŞENDOĞAN ASİL DELEGE

158 Akif AKÇİL ASİL DELEGE

159 Hilmi ÖZDİLEK ASİL DELEGE

160 Mehmet OGAN ASİL DELEGE

161 Ali ÇAKIR ASİL DELEGE

162 Ahmet İPEK ASİL DELEGE

163 Mikail SALTABAŞ ASİL DELEGE

164 İsmail ŞAHİNKAYA ASİL DELEGE

165 Bedir ŞENDOĞAN ASİL DELEGE

166 Şerafet ÇAĞLAR ASİL DELEGE

167 Murtaza BAL ASİL DELEGE

168 Murat DİLAVER ASİL DELEGE

169 Fikret ÖN ASİL DELEGE

170 Muammer GÖZÜM ASİL DELEGE

171 Hacı Salih BAŞAK ASİL DELEGE

172 Yavuz MENŞUR ASİL DELEGE

173 Osman AKOVA ASİL DELEGE

174 Ali TOSUN ASİL DELEGE

175 MEHMET SAYIM ASİL DELEGE

176 AHMET KAPÇAK ASİL DELEGE

177 GÖKMEN AKGÜL ASİL DELEGE

178 KAYA MENDEŞ ASİL DELEGE

179 HASBİ DURMUŞ ASİL DELEGE

180 SELAHATTİN BULUT ASİL DELEGE

181 LATİF KOLDAGÜÇ ASİL DELEGE

182 CEMAL KALMUK ASİL DELEGE

183 SELİM KÜÇÜKYILMAZ ASİL DELEGE

184 RAMAZAN ŞENTÜRK ASİL DELEGE

185 MEHMET ŞENOL ASİL DELEGE

186 ŞEVKİ ÜNAL ASİL DELEGE

187 FATİH BALAY ASİL DELEGE

188 AHMET ÜZÜMCÜ ASİL DELEGE

189 GÜLSÜM ÖZAY  ASİL DELEGE

190 SELMA BATUR ASİL DELEGE

191 SEZAİ MERCAN  ASİL DELEGE

192 HALİL KÜÇÜK ASİL DELEGE

193 FATİH TORUN  ASİL DELEGE

194 ÖMER ÜLKE ASİL DELEGE

195 REFİK ŞENLİK ASİL DELEGE

196 HAMİ ÖNAL ASİL DELEGE

197 ALİ BALAY ASİL DELEGE

198 ENVER KARADUMAN  ASİL DELEGE

199 RAHMİ ÖGE ASİL DELEGE

200 KDRİYE KÖKSAL ASİL DELEGE

201 İSA YILDIRIM  ASİL DELEGE

202 MUHARREM YILDIZ ASİL DELEGE

203 AHMET ÇINAR  ASİL DELEGE

204 ERKAN YILMAZ  ASİL DELEGE

205 OSMAN KOÇ ASİL DELEGE

206 MUHARREM HAMARAT ASİL DELEGE

207 ÖZGÜR PALA ASİL DELEGE

208 TUNCAY TUNÇ ASİL DELEGE

209 TEOMAN BEKİROĞLU ASİL DELEGE

210 FARUK DENLİ ASİL DELEGE

211 ERGİN ÖZTÜRK ASİL DELEGE

212 ARİFE KURT ASİL DELEGE

213 MUSTAFA BULUT ASİL DELEGE

214 İSMAİL ÖZTÜRK ASİL DELEGE

215 FAHRETTİN KOÇAK ASİL DELEGE

216 ŞENER SÖĞÜT ASİL DELEGE

217 MEHMET ÇELİKBAŞ ASİL DELEGE

218 MUZAFFER TUZCU ASİL DELEGE

219 SAVAŞ ÖZDAMAR ASİL DELEGE

220 İBRAHİM DURMUŞ ASİL DELEGE

221 FATİH YAVUZ ASİL DELEGE

222 ARZU DÜZENLİ ASİL DELEGE

223 GÜL MACİT ASİL DELEGE

224 ADEM KOYUN  ASİL DELEGE

225 GÖKMEN GÖKMEN ASİL DELEGE

226 FERHAT KÖKÇAM ASİL DELEGE

227 HÜSEYİN SARIKAYA ASİL DELEGE

228 İSMAİL GÜNDÜZ ASİL DELEGE

229 ADEM NALBANT ASİL DELEGE

230 YUNUS EMRE KASIMOĞLU ASİL DELEGE

231 ÜKAŞE SAĞLAM ASİL DELEGE

232 RECEP SAYCAN ASİL DELEGE

233 KADİR ALÇIK ASİL DELEGE

234 GÜNCER YETEN ASİL DELEGE

235 SULTAN ÇAKIR ASİL DELEGE

236 NURGÜL DOĞAN ASİL DELEGE

237 BÜLENT TUNCA  ASİL DELEGE

238 METİN DAN ASİL DELEGE

239 OSMAN YAVUZ ASİL DELEGE

240 HASAN ANDAÇ ASİL DELEGE

241 MEHMET AKKURT ASİL DELEGE

242 FUAT EROĞLU ASİL DELEGE

243 YUSUF DÖNMEZ ASİL DELEGE

244 KADİR KURT ASİL DELEGE

245 ŞAMİL KARAÇAY ASİL DELEGE

246 ÖMER YILMAZ  ASİL DELEGE

247 MEHMET ŞAHİN ASİL DELEGE

248 HATİCE ÖZYURT ASİL DELEGE

249 NURETTİN YILDIRIM  ASİL DELEGE

250 SELİM ÇALIŞKAN  ASİL DELEGE

251 HASAN KARAHAN  ASİL DELEGE

252 SEDRETTİN AKSOY ASİL DELEGE

253 AYHAN YILMAZ ASİL DELEGE

254 OĞUZHAN KUZU ASİL DELEGE

255 HÜLYA BÜKER ASİL DELEGE

256 AYHAN KILIÇ ASİL DELEGE

257 FERAMUZ ÇELİK ASİL DELEGE

258 ÖKTEM DERE ASİL DELEGE

259 NUSRET KARAKAYA ASİL DELEGE

260 ADEM ÇAĞIL ASİL DELEGE

261 HAMİT ÖRGÜÇ ASİL DELEGE

262 ÜZEYİR UĞUR ASİL DELEGE

263 SADETTİN KUŞ ASİL DELEGE

264 İHSAN ÇARBOĞA ASİL DELEGE

265 İHSAN YILDIRIM  ASİL DELEGE

266 HALİT ÖZŞENTÜRK ASİL DELEGE

267 MUSA TAŞKIN  ASİL DELEGE

268 HÜSEYİN SARI ASİL DELEGE

269 CENGİZ ALPAT ASİL DELEGE

270 MEHMET ALİ GÜLECAN ASİL DELEGE

271 NERMİN ÜNVER ASİL DELEGE

272 MUSTAFA YAVUZ ASİL DELEGE

273 AYŞE GÜLŞAN  ASİL DELEGE

274 NALAN ERKAN  ASİL DELEGE

275 HANDAN GÜLEÇ ASİL DELEGE

276 SERDAR KAHRIMAN ASİL DELEGE

277 ERDEM ALP ASİL DELEGE

278 MERVE HELVACI ASİL DELEGE

279 NİGAR YAĞIZ ASİL DELEGE

280 TUBA KAYA ASİL DELEGE

281 LEYLA COŞKUN ASİL DELEGE

282 İSMAİL DOĞAN ASİL DELEGE

283 ŞEKER KOÇ ASİL DELEGE

284 ZEKERİYA ÇETİN ASİL DELEGE

285 RECEP ŞEN ASİL DELEGE

286 KEZBAN ÖZTÜRK ASİL DELEGE

287 YUSUF ERYARSOY ASİL DELEGE

288 ZEKERİYA YILDIRIM  ASİL DELEGE

289 REMZİYE BAZNA ASİL DELEGE

290 KASIM TOLUN ASİL DELEGE

291 AHMET DURSUN  ASİL DELEGE

292 OSMAN GÖZÜBÜYÜK ASİL DELEGE

293 MEDİNE YAŞIK ASİL DELEGE

294 MEHMET ALLAK ASİL DELEGE

295 HÜSEYİN KODET ASİL DELEGE

296 İSMET YAŞAR  ASİL DELEGE

297 ABDULLAH PARLAK ASİL DELEGE

298 MUHAMMET ÖZKARATAŞ ASİL DELEGE

299 YILMAZ SÖNMEZ ASİL DELEGE

300 FUAT İVAK  ASİL DELEGE

301 CENGİZ KURNAZ ASİL DELEGE

302 ETHEM ALTUNCU  ASİL DELEGE

303 ŞERAFETTİN ÇAPAR ASİL DELEGE

304 YASİN ŞAHİN ASİL DELEGE

305 YUNUS AKGÜN  ASİL DELEGE

306 HALİL YAVUZ ASİL DELEGE

307 TUNCAY GENÇTÜRK ASİL DELEGE

308 HASAN ÇEN ASİL DELEGE

309 KAMİL BALCI ASİL DELEGE

310 HÜSEYİN ERDEM  ASİL DELEGE

311 AYŞENUR CERİT ASİL DELEGE

312 TAHSİN GÜN ASİL DELEGE

313 AYSUN DEMİR ASİL DELEGE

314 NURSEL ÇALIMLI ASİL DELEGE

315 SEMA GÜLER  ASİL DELEGE

316 BURHANETTİN BİRİK ASİL DELEGE

317 RAMAZAN TUNA  ASİL DELEGE

318 SİNAN YILDIZ ASİL DELEGE

319 RESUL KILIÇ ASİL DELEGE

320 MEHMET ATALI ASİL DELEGE

321 BİRSEN ÖZGE ASİL DELEGE

322 AHMET AL ASİL DELEGE

323 EMİNE EFE ASİL DELEGE

324 MUSTAFA AŞIKOĞLU ASİL DELEGE

325 ŞENAY YALÇIN ASİL DELEGE

326 NEVZAT COŞKUN ASİL DELEGE

327 NİHAT TEKGÜMÜŞ ASİL DELEGE

328 HÜSEYİN TUNÇ ASİL DELEGE

329 FATİH BEKTAŞ ASİL DELEGE

330 CANAN AYKIZ ASİL DELEGE

331 DERYA AYHAN  ASİL DELEGE

332 EMRULLAH DEMİRKOL ASİL DELEGE

333 ÖMERCAN DÖNMEZ ASİL DELEGE

334 ABDULVEHAP METE ASİL DELEGE

335 YASİN GÖZALAN  ASİL DELEGE

336 KADİR YILMAZ ASİL DELEGE

337 FATİH GELTURAN  ASİL DELEGE

338 ABDULHALİM GÖZALAN  ASİL DELEGE

339 M.RIDA DÜLGE ASİL DELEGE

340 CAN ERTAN METE ASİL DELEGE

341 ABDULBAKİ METE  ASİL DELEGE

342 AHMET AYAZ KILIÇ ASİL DELEGE

343 İREM TENLİK  ASİL DELEGE

344 FİLİZ SOYDAŞ ASİL DELEGE

345 SALİH SEZGİN  ASİL DELEGE

346 SERVET ÇİÇEK ASİL DELEGE

347 ABDURAHMAN GÖZALAN ASİL DELEGE

348 ERDAL ORUÇ ASİL DELEGE

349 BİLAL BOZKURT ASİL DELEGE

350 SEBAHATTİN DURMUŞ ASİL DELEGE

351 İSA BOZKURT ASİL DELEGE

352 SIDDIK YILDIRIM  ASİL DELEGE

353 ASLAN İLMAN  ASİL DELEGE

354 RAHMİ ALTUN  ASİL DELEGE

355 ESENGÜL MİNTEMUR ASİL DELEGE

356 YÜKSEL ADIGÜZEL ASİL DELEGE

357 GÖKHAN YILMAZ ASİL DELEGE

358 AYŞEN ÖZDEMİR ASİL DELEGE

359 ADEM TETİK ASİL DELEGE

360 İLKNUR YEŞİLTAŞ ASİL DELEGE

361 GÖKHAN MERİÇ ASİL DELEGE

362 KEMAL KURHAN  ASİL DELEGE

363 ABDURAHMAN BİLDİK ASİL DELEGE

364 İSMAİL KAYA ASİL DELEGE

365 ABİDİN ÖNER ASİL DELEGE

366 MELEK POLAT  ASİL DELEGE

367 AYHAN BARAN  ASİL DELEGE

368 M.SENA BUDAK ASİL DELEGE

369 CEMALETTİN GÜL ASİL DELEGE

370 ADEM YAVUZ ŞEKER ASİL DELEGE

371 RABİA YILDIZ ASİL DELEGE

372 ALATTİN KARAOĞLAN  ASİL DELEGE

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız