Siyaset

Pensilvanya’nın Yolunu Aygün İyi Bilir

Öncelikle Milyonlarca insanın Maltepe de Adalet ve Hukuk arayışı içinde birlikte olması AKP’nin korkusu olmuşa benziyor.

13 Temmuz 2017 Saat: 12:01
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 425 kez okunmuştur

Pensilvanya’nın Yolunu Aygün İyi Bilir
Pensilvanya’nın Yolunu Aygün İyi Bilir

Öncelikle Milyonlarca insanın Maltepe de Adalet ve Hukuk arayışı içinde birlikte olması AKP’nin korkusu olmuşa benziyor. Miting sonrası panikle peş peşe açıklamalar yapıp katılım sayısını küçültmeye çalışıyorlar.25 gün Adalet diyerek Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde başlayan yürüyüşe ilişkin her türlü hakaret provokasyon yapan AKP’den Zeki Aygün dahil biri de çıkıp diyemedi ki bu ülkede Adalet var…Bunu diyemeyip ne dediler; Terör örgütleri ile yürüyorlar… Pensilvanya için yürüyorlar gibi akla mantığa uymayan ancak kendileri ile birebir örtüşen şeyleri sıraladılar.

Bugün yüzü kızarmadan çıkıp açıklama yapan Zeki Aygün bu yürüyüş Pensilvanya yürüyüşü deme hadsizliğini gösterebiliyor.

Kendisine hatırlatmak isterim. Biz CHP olarak Mecliste şimdinin FETÖ’suna geçmişte F tipi, Feto diye bahsedip konuşurken Zeki Aygün Hoca efendidiyerek Pensilvanya’yı aşındırarak Hocasının burnunu sildiği mendille gözyaşlarını siliyordu.

2012 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin Amerika'nın Maryland eyaletine yapmış olduğu ziyareti yerel basınımızın köşe yazarlarının notlarında görmek mümkün… Zannedersiniz ki mübarek Kabe kapısı… Sayın Aygün’ün Sayın Şeker’in ve birçok AKP Büyükşehir Belediyesi çalışanının bu bir haftalık ziyarette ilk iş olarak yüz sürmeye, el etek öpmeye koştukları Hoca efendilerine biz koşmadık, biz yürüdük ayaklarımızın altı patlayıp tırnaklarımız dökülürcesine yürüdük…

Ben memleketim için Kocaeli’m için 80 milyon vatandaşım için yürüdüm. Sen nereye yürüdün Zeki Aygün Amerika’ya, Pensilvaya’ya yürüdün… Sormak lazım Sayın Zeki Aygün sizi ABD’de kimler ağırladı... Lüks araçlarla orada kimlerle nereye gittiniz…

Bugün gazetecilik yaptığı için tutuklanan Enis Berberoğlu’na ülkenin sırlarını sattı diyecek kadar küçülen Aygün sen ve senin ağababaların ülkemizin tüm kurumlarının anahtarını kendi ellerinizle altın tepside bizzat FETÖ denen vatan hainine güle oynaya teslim ettiniz… Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yediniz. Emniyete, Kışlaya, HSYK’ya yerleştirdiğiniz o yapı bugün 15 Temmuz’un yaşanmasına sebep olmuştur.

 

Bugün Adalet diyerek 457 km yolu yürüyenler sizin gibi ihaleler peşinde koşup milletin malını yürütmediler. 80 Milyon için Adalet istiyoruz dediler.

Üç dönemdir Kocaeli Milletvekili olan Zeki Aygün bu kent için ne yaptın, Mecliste bu kentin hangi sorununa sahip çıkıp konuşma yaptın. Rantın, peşkeşin, yandaşlar için çıkardığınız kanunların altına imza atarken milletin sorununa ve yararına olan bir tek yasanın altına imza attınız mı? FETÖ’nün önünde ceketini ilikleyen Zeki Aygün’ün bugün çıkıp Kocaeli halkından özür dilemesi gerekirken utanmadan sıkılmadan Adalet yürüyüşünde onurlu bir duruş gösterenlere suçlama yapması 13 yıl hizmet ettikleri FETÖ suçunun telaşından kaynaklanmaktadır.

Kurdele kesmek için koştuğunuz Bank Asya’ya sadece kirasını yatırdı diye insanları kurumlardan atıp açığa alacaksınız ama sizler hesap vermeyeceksiniz.

Son olarak 15 yıldır Adalet, Hak ve Hukuk tanımadan yönettiğiniz bu ülke de Adalet tecelli edene kadar mücadele göstereceğimizin de Aygün ve zihniyetinin bilmesini isterim.

 

 

 

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız