Siyaset

CHP Kocaeli Örgütü olağanüstü toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Örgütü olağanüstü toplandı. İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay başkanlığında gerçekleşen toplantıya il yöneticileri, ilçe başkanları, İzmit Belediye Meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöne

16 Haziran 2017 Saat: 19:07
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 293 kez okunmuştur

CHP Kocaeli Örgütü olağanüstü toplandı
CHP Kocaeli Örgütü olağanüstü toplandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Örgütü olağanüstü toplandı. İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay başkanlığında gerçekleşen toplantıya il yöneticileri, ilçe başkanları, İzmit Belediye Meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimi katıldı. İl binasında gerçekleşen toplantıda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü ile ilgili olarak Kocaeli bazında yapılacak etkinlikler ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kocaeli geçişinde alınacak tedbirler ve yapılacak etkinlikler konuşulup görüşüldü.

İL VE İLÇELERDDE ADALET ÇADIRLARI KURULACAK

Toplantı sonucunda alınan karara göre, “Hayır bloğu olarak bilinen tüm bileşenlerin Adalet Yürüyüşüne katılmalarının sağlanması, il ve ilçelerde Adalet Çadırları kurulup orada 24 saat nöbet tutularak etkinlikler düzenlenmesi, etkinliklerin her gün aynı saatte ve aynı yerde yapılması, demokrasi ve özgürlük talepleri olan herkesin bu etkinliklere katılımlarının sağlanması, hayır bileşenlerinin etkili isimlerinin Kocaeli geçişinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürümelerinin sağlanması, görsel etkinliklerden ziyade insanlara temas eden ve adaletin önemine işaret eden iletişimler kurulması konuları görüşülerek her ilçenin kendi öznel koşullarına göre bu nevi etkinliklerin planlanmasına karar verildi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız