Siyaset

AK Parti ve MHP’den CHP’ye ziyaret

Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yönetimleriyle birlikte, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret etti.

4 Mayıs 2017 Saat: 15:38
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 453 kez okunmuştur

AK Parti ve MHP’den CHP’ye ziyaret
AK Parti ve MHP’den CHP’ye ziyaret

15 dakika arayla gelen AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP’lilere yeni il binasının hayırlı olmasını diledi. Ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşirken, Sarıbay ve yönetimi ziyaretçileri binanın girişinde karşıladı, ardından ilk olarak binayı gezdirdi.

BU TOPLANTILAR DEVAM ETMELİ

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Ziyaretinizden dolayı ben ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Biz Kocaeli’de 7 il başkanı ayda bir bir araya gelerek kentin sorunları ve çözüm noktaları açısından istişarelerde bulunuyoruz. Ben şahsım adına böyle toplantıların olması gerektiğine inanıyorum. Türkiye diğer şehirlere örnek olmalı. Biz inandığımızı yapmaya devam edeceğiz. Bu konuda ben kendime güveniyorum. Halkımıza da güveniyorum. Zaman zaman yapılan eleştirileri de dikkate almamak gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

 

dsc_3682.jpg

 BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Bugünkü ziyaretimizin iki başlığı var. Biri biraz geciktirdiğimiz yeni bina. Gezdik, çok güzel olmuş. Ellerinize sağlık. CHP’ye, sizlere yakışır bina olmuş. Emeği geçenleri kutluyorum. İkincisi ise. 16 Nisan’da bir halk oylaması oldu. Ben başta Cengiz beye ve yönetimine uyum içinde çalışmalar yaptıkları için teşekkür ediyorum. Biz 7 parti il başkanları olarak ayda bir bir araya geliyoruz, sorunları konuşuyoruz. Kocaeli bu konuda Türkiye’ye örnek bir kent. Bundan sonra aynı şekilde kent için ülke için söylenecek sözümüz olduğunda bir araya gelmeye devam edeceğiz. Görüş farklılıklarını bir renk olarak görmeye devam edeceğiz” dedi.

 

dsc_3668.jpg

 YAKIŞIR BİR BİNA OLMUŞ

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün iktidar partisinin il başkanı, ana muhalefet partisinin il başkanı, biz burada hep birlikteyiz. Bu yeni kapı ruhu dediğimiz il başkanları toplantısının ürünüdür. Güzel bir bina, CHP’ye yakışır bir bina olmuş. İnşallah böyle binaları bize de nasip eder” diye konuştu.

Kaynak: AK Parti ve MHP’den CHP’ye ziyaret

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız