Siyaset

Kılıçdaroğlu “ Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz”

Kılıçdaroğlu “ Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz” Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilimizde ki son programında kadınlara seslendi. Körfez İlçe Örgütü’nün organize ettiği programda kadınlara seslene

10 Nisan 2017 Saat: 20:09
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 851 kez okunmuştur

Kılıçdaroğlu “ Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz”
Kılıçdaroğlu “ Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz”

Kılıçdaroğlu “ Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilimizde ki son programında kadınlara seslendi. Körfez İlçe Örgütü’nün organize ettiği programda kadınlara seslenen Kılıçdaroğlu, “Afişteki kızımızın adı Türkiye. Sandıklara gideceğiz, sandıklara sahip çıkacağız, oyumuzu kullanacağız. Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz” dedi.

YOĞUN KATILIM

Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen kadınlar buluşmasına katılım yoğun oldu. Salon Körfez’de gerçekleşen programa Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar, Tahsin Tarhan ve Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Başdanışmanı Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, ilçe başkan ve yöneticileri, kadın ve gençlik kolları il ve ilçe başkanları ve yöneticileri ve çok sayıda kadın katıldı.

 KADINLARIN SESİNDEN HAYIRI DUYMAK ÇOK GÜZEL

Kadınlarımızın sezgileri güçlüdür diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Kötüyü önceden sezer ve ona göre önlem alır. Ben sizlere inanıyorum ve güveniyorum. Bu ülkenin geleceği açısından kadınların ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Her gittiğim yerde kadınlara şu soruyu soruyorum. Bir anne için evladının ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Freni olmayan nereye gittiği belli olmayan bir otobüse bindirir misiniz? Şimdi diyorlar ki 80 milyonu bir otobüse bindireceğiz nereye gideceği belli değil ve freni ok izin verir misiniz? Kadınların sesinden hayır sözünü duymak çok güzel bir şey. Anne yemez yedirir, giymez giydirir, iyi bir işi olsun ister. İstediği her şey de anne haklıdır. Benim çocuklarımda sizin çocuklarınızda huzur içine yaşasın. Evimizde, ülkemizde huzur bereket olsun. Bunun yolu demokrasiden Türkiye’yi tek adama teslim etmemekten geçiyor. Biz huzur içinde yaşamak istiyoruz. Kocaeli’ne Anadolu’nun pek çok ilinden geldiniz diyen Kılıçdaroğlu, “Afişteki kızımızın adı Türkiye. Sandıklara gideceğiz, sandıklara sahip çıkacağız, oyumuzu kullanacağız. Bir oyla Dünya’yı değiştireceğiz. Bir oyla demokrasiyi elimizden almak istediler vermedik diyeceğiz. Hep birlikte onurlu mücadeleyi yapacağız. Hep birlikte tek adam rejimine hayır diyeceğiz.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız