Siyaset

Eski Körfez MHP'li Belediye Başkanı Erhan Yenilmez'den zehir zemberek sözler

Geçtiğimiz ay İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilat binası açılışına gelen Genel Başkan Meral Akşener tarafından üyelik rozeti takılan Erhan Yenilmez, resmen İYİ Parti üyesi oldu.

6 Mart 2018 Saat: 00:44
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 647 kez okunmuştur

Eski Körfez MHPli Belediye Başkanı Erhan Yenilmezden zehir zemberek sözler
Eski Körfez MHP'li Belediye Başkanı Erhan Yenilmez'den zehir zemberek sözler

Eski Körfez MHP'li Belediye Başkanı Erhan Yenilmez'den zehir zemberek sözler

Geçtiğimiz ay İYİ Parti Körfez İlçe Teşkilat binası açılışına gelen Genel Başkan Meral Akşener tarafından üyelik rozeti takılan Erhan Yenilmez, resmen İYİ Parti üyesi oldu.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu evinde istirahat eden  Eski Körfez Belediye Başkanı Erhan Yenilmez'i İYİ Parti Körfez ilçe Başkanı İbrahim Ömer Toyran ve ekibinden İlköğretim Müfettişi olan Nuri Yenilmez'in evinde üyelik formunu doldurarak resmen , İYi PARTİ'ye üye yaptılar.

Üyelik konusunda kendisine ait Sosyal Medya aracılığıyla MHP lideri Bahçeli'ye zehir zemberek sözler sarf etti.

İşte Erhan Yenilmez'in paylaştığı yazı...

Genel Başkanlığını Meral Akşener'in yaptığı İYİ Partiye geçen Erhan Yenilmez'e pİYİ bir Türkiye için yola çıkan İYİ PARTİ Körfez İlçe Başkan'ı Sayın İbrahim Ömer Toyran ve ekibi; emekli İlköğretim Müfettişi olan amcam Nuri Yenilmez'in evinde beni, İYi PARTİ'ye üye yaptılar. Kim derdi ki İYİ parti kurulacak,kim derdi ki 50 yıldır üç Hilal'in peşinde koşan,onun için her türlü mücadeleyi veren daha doğrusu ömrünü veren ERHAN YENİLMEZ partisinden ayrılıp İYİ PARTİ'ye geçecek.

Artık tüm Türkiye biliyorki ; İYİ PARTİ zorunluluktan doğdu. İYİ PARTİ Siyasi tıkanmışlığı açmak için doğdu,İsterseniz neden böyle düşündüğümü kısa da olsa açıklayayım.Birbirlerine her türlü hakareti yapanlar,Sende şeref ve mertlik işportaya düşmüş diyenler,Sen bu Ülkeyi bölünmeye götüreceksin diyenler,

Sende Allah korkusu yok diyenler,Başkanlık federasyon demektir diyenler,Aile nedir,çoluk çocuk nedir bilmez,O'nun böyle bir derdi yoktur diyenler,Sen Ülkemize yakışmıyorsun,hemen emekliye ayrılmalısın diyenler,Bunlar kandan besleniyor diyenler,Bunlar Fatiha'yı dahi bilmez diyenler;Kurultayın yapılmaması karşılığı ve daha değişik nedenlerle biraraya gelmiş kan kardeş olmuşlar.

Birde bu yetmiyormuş gibi 2019 yılından sonra da desteğimiz sürecek diyor Sayın MHP Genel Başkan'ı.Bizler neyiz Allah aşkına..!!

MHP Sayın R.T.Erdoğana yardım etmek için mi kuruldu?

Madem birlikte olacaktın; Haziran seçimlerinden sonra neden koalisyona girmedin,80 Milletvekilin varken nerdeydin?Kasım seçimlerinde vekil sayın 39'a düşüncemi akıllandın Sayın Genel Başkan? 

Yok efendim memleket meselesiymiş,sıkıntı varmış ; 16 yıldır bu ülkeyi onlar idare ediyor,16 yıldır onlara söylediklerinizi ne çabuk unuttunuz..Çare biziz diyorlardı geldiler Bu güzelim Ülkeyi içinden çıkılamaz hale getirdiler.Neden bunlara bu desteği veriyorsunuz ki?Biz anlayamadık,işte onun için bağrımıza taş basarak istifa ettik.Zaten anlayanlar onlarla birlikte yürüyor. Elbette ki bu tür davranışları beyenmeyip parlamenter sisteme bağlı olanlar biraraya gelip bir parti kurdular.

İşte bu parti İYİ PARTİ'dirBunlar devam ederken bazı aklı evveller bizleri eleştiriyorlarmış.Gerçi bana ulaşan birşey yok ama;

Muhterem kardeşlerim; Yarın Bahçeli gider,yarın Erdoğan gider amaa; Biz yine burdayız,biz birbirimizin yüzüne bakacağız,birbirimizin cenazelerine,düğünlerine gideceğiz, Söyleyecek çok şey var ama; Mevlana'nın bir sözü ile cümlelerimi bitireyim.

ARSIZ GÜÇLÜ OLUNCAHAKLI SUÇLU OLURMUŞ.Saygılarımla.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız