Siyaset

Şener Söğüt ziyaretlerini sürdürüyor

Şener Söğüt ziyaretlerini sürdürüyor AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve yönetimi, İlçe Başkanlığına ve kendisine yapılan ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerinin ardından, ilçedeki kurum ve kuruluşlara iade-i ziyarette bulu

23 Şubat 2018 Saat: 22:32
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 839 kez okunmuştur

Şener Söğüt ziyaretlerini sürdürüyor
Şener Söğüt ziyaretlerini sürdürüyor

Şener Söğüt ziyaretlerini sürdürüyor AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve yönetimi, İlçe Başkanlığına ve kendisine yapılan ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerinin ardından, ilçedeki kurum ve kuruluşlara iade-i ziyarette bulunmayı sürdürüyor.

İLHAN BAYRAM’A ZİYARET

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve ilçe yöneticileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’a makamında ziyarette bulundular. Ziyaret esnasında konuşma yapan İlçe Başkanı Şener Söğüt,” Bizleri makamında ağırlayan Genel Sekreterimiz İlhan Bayram beyefendiye çok teşekkür ederiz. Kocaeli’miz için, Körfezimiz için güzel ve başarılı çalışmalara hep birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu. Genel Sekreter İlhan Bayram ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Kocaeli her yönüyle çok güzel bir İl, ilçelerimizde aynı şekilde. Biz bu güzel İli daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için başta Belediyelerimiz olmak üzere, siyasi partilerimiz, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız ile el ele vererek çalışacağız” dedi.

BAŞKAN ŞENER SÖĞÜT: “BİRLİKTE GÜZELLEŞTİRECEĞİZ” AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt’ün son durağı Kocaeli İmam Hatipliler Dernek Başkanı Ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanı Sebahattin Yamak, Umre vazifesini tamamlayarak yurda dönen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşaviri Necmi Özen oldu. Ziyaretler esnasında konuşmasını gerçekleştiren Şener Söğüt, şahsına ve ilçe başkanlığına yaptıkları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederken, birlik ve beraberlik mesajları vererek “Ülkemizi, İlimizi ve ilçemizi hep birlikte güzelleştireceğiz” dedi. Umre vazifesini tamamlayarak yurda dönen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşaviri Necmi Özen’e hayırlı olsun tebriklerini ileten Başkan Şener Söğüt,” Allah herkese Kutsal Toprakları görmeyi nasip etsin. Umreniz, ibadetleriniz kabul olsun” şeklinde konuştu.

  

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız