Siyaset

Sarıbay; Kaçar'ı kutladı

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileriyle birlikte tekrar başkan seçilen Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

16 Aralık 2017 Saat: 23:04
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 929 kez okunmuştur

Sarıbay; Kaçarı kutladı
Sarıbay; Kaçar'ı kutladı

Sarbay, “2019’un mimarı olacağız”

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileriyle birlikte tekrar başkan seçilen Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

CHP Kocaeli İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, İl Yöneticileri Av. Hüseyin Acurman, Harun Yıldızlı, Hasan Akar, Emre Andız, İlyas Ataç ve Birkan Koçak ile birlikte 3 Aralık 2017 Pazar günü kongresini yapan ve tekrar başkan seçilen Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

KENDİMDEN ÇOK SİZE İNANIYORUM

Demokrasi yarışı içinde bir seçim geçirdiniz diyerek sözlerine başlayan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ufak tefek sorunlar çıksa da ben demokratik bir seçim olduğuna inanıyorum. Bundan sonra yeni bir sayfa açıyoruz. Siz, yönetiminiz, diğer ilçelerimiz,  bizler yani Kocaeli örgütümüz 2019’un mimarı olacağız. Bizler inanır ve kenetlenirsek yapamayacağımız şey yok. Ben kendime inanıyorum ama kendimden çok sizlere inanıyorum” dedi. Önceki yönetimle 2 yıl boyunca sorunsuz bir çalışma yaptıklarını dile getiren Sarıbay, “Başta başkanımız Mehmet Kaçar olmak üzere eski yönetime tüm katkılarından dolayı teşekkür ediyor yeni yönetime de hayırlı olsun diliyorum” ifadelerini kullandı. Sarıbay son olarak 7 Ocak’da yapılacak kongrede tekrar seçilirse ilk olarak il örgütüne bir minibüs almayı sözünü verirken ikinci sözü ise Körfez İlçe’ye bir bina alımında katkı sunup yardımcı olacağını söyledi.

ZİYARETİNİZ BİZİ DAHA FAZLA MOTİVE EDECEKTİR

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, “Bizi ziyaretiniz bizleri çok mutlu etmiştir. 2 yıl boyunca beraber görev yaptık. 12 ilçe başkanıyla da abi-kardeş diyalogu içerisinde oldunuz. Ben Cengiz başkana bir gün bile gönül koymadım. Kendisi de benim ufak tefek hatalarımı hoş gördü” dedi. Ülkenin bugün her zamankinden daha fazla CHP’ye ihtiyacı olduğunu dile getiren Kaçar, “Yüreği ve nefesi bu işlere yetebilecek insanların sorumluluk yüklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok çalışmalı ve birlik beraberlik içinde, kol kola omuz omuza hareket etmeliyiz” diye konuştu.  Kaçar son olarak bu ziyaretiniz bizi daha fazla motive edecektir “ifadelerini kullandı.

BU SEÇİMİN KAZANANI KÖRFEZ GENÇLİĞİ OLACAK

Sarıbay ziyaretin ardından Körfez İlçe Gençlik Kollarının seçimine de uğrayarak aday olan Mert Erdoğan ve Tolga Papakçı’ya başarılar diledi. Bu partinin umudu sizlersiniz diyen Sarıbay, “2 genç arkadaşımız aday olmuş. Küsmek, kırılmak, kızmak yok. Mesele memleket meselesi olunca gerisi teferruattır. Ben bu seçimin kaybedeni olmayacağını kazananın Körfez gençliği, CHP olacağına inanıyorum” dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız