Sağlık

Aile ve İşyeri Hekimleri, Medical Park’ın ev sahipliğinde buluştu

Medical Park Hastaneler Grubu’na bağlı ilimizdeki iki büyük hastane VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve Medical Park Gebze Hastanesi, yine ilimizde hizmet veren aile hekimleri ve işyeri hekimlerini, moral motivasyon gecesinde bir araya getirdi.

25 Şubat 2017 Saat: 11:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 724 kez okunmuştur

Aile ve İşyeri Hekimleri, Medical Park’ın ev sahipliğinde buluştu
Aile ve İşyeri Hekimleri, Medical Park’ın ev sahipliğinde buluştu

CEVİZDİBİ’NDE EĞLENDİLER

Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye beldesindeki Cevizdibi Otel & Restaurant’ta gerçekleştirilen geceye VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin, Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdal İbanoğlu, Genel Müdür Yardımcıları Nazlıhan Alkan, Melih Bayrak, Erol Turan, Kocaeli Aile Hekimleri Derneği (KAHED) Başkanı Dr. Recep Pehlivan, her iki hastanenin de yönetici ve doktorlarının yanı sıra yaklaşık 150 aile hekimi ve işyeri hekimi katıldı.

ŞAHİN: “SİZLERDEN BİRİYİM”

Gecenin açılış konuşmasını KAHED Başkanı Dr. Recep Pehlivan yaptı. Pehlivan, “VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve Medical Park Gebze Hastanesi’nin derneğimize ve aile hekimlerine verdiği desteklerden ötürü minnetarız. Böyle güzel bir gece de bizleri bir araya getirdikleri için tüm meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi. Pehlivan’ın ardından VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin söz aldı. Şahin, “Uzun yıllar kamu hastanelerinde çalıştım. Bende sizlerden biri sayılırım. Sektörümüz gereği aile ve işyeri hekimleri ile sık sık bir araya geliyoruz. Birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.

Geceye katılan herkese teşekkürler” dedi. Şahin’in ardından son konuşmacı olarak söz alan Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdal İbanoğlu, “Kocaeli’de grubumuza bağlı iki dev hastanenin gücüne güç katan değerlerden biri de aile hekimlerimiz ve işyeri hekimlerimiz. Bu güzel gecenin organize olmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından canlı müzik eşliğinde geceye katılan herkes gönüllerince eğlendi. Gecenin finalinde İzmir Marşı, tüm davetliler tarafından hep bir ağızdan söylendi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız