Sağlık

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi Dev İsimler ile Açılıyor!

10 Ağustos 2016 Saat: 16:46
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.030 kez okunmuştur

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi Dev İsimler ile Açılıyor!
Özel Derince Marmara Tıp Merkezi Dev İsimler ile Açılıyor!

"Sağlık Mutluluktur" sloganı ile 1995 yılından beri Körfez’de sağlık hizmeti veren, Özel Körfez Marmara Hastanesi ile 2008 yılından beri İzmit Alemdar Caddesi’nde Özel Kocaeli Kulak Burun Boğaz Merkezi olarak hizmet veren iki köklü kuruluş güçlerini birleştirdi.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr.Saim Toker ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr.Attila Yüksel  Özel Derince Marmara Tıp Merkezinde!

Körfez bölgesine 20 yılı aşkın süredir sağlık hizmeti veren, Özel Körfez Marmara Hastanesi, sağlık hizmetlerinde kazanmış olduğu bilgi, tecrübe ve teknolojiyi, bölgenin en başarılı hekimlerinden, Özel Kocaeli Kulak Burun Boğaz Merkezi’nin kurucuları; Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Saim Toker ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr.Attila Yüksel  gibi güvenilir hekimler ile  Özel Derince Marmara Tıp Merkezi açılıyor!

Çok Yakında Hizmete Açılıyor!

Özel Derince Marmara Tıp Merkezi, 2.000 metrekare kapalı kullanım alanı içerisinde kurulan, alanında uzman doktorların bulunduğu birçok branşta SGK ve özel sağlık sigortalı hastalara hizmet verecektir.

Geniş ve ferah fiziki alanları, çağdaş mimari konsepti, güncel teknolojik ürünlerle donatılmış altyapısıyla, gerekli olan durumlarda Özel Körfez Marmara Hastanesi ile hızlı ve etkin ulaşım sağlayabilecek şekilde konumlanmıştır. Hasta odaklı çalışma anlayışı ile hizmet verecek olan Özel Derince Marmara Tıp Merkezi’nde her türlü bilgi, dijital ortamda kayıt sistemi ile hekime ve hastaya sunuluyor olacaktır.

Alanında uzman birçok hekim ile çok yakında Derince ve bölge halkının hizmetine açılıyor!

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız