Sağlık

Akademi Hastanesi ve Lastik-İş’ten büyük anlaşma

3 Haziran 2016 Saat: 22:57
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 543 kez okunmuştur

Akademi Hastanesi ve Lastik-İş’ten büyük anlaşma
Akademi Hastanesi ve Lastik-İş’ten büyük anlaşma

İlimizin önde gelen sağlık kurumlarından Akademi Hastanesi ve Lastik-İş Sendikası arasında bir anlaşma imzalandı. Sendika üyeleri ve birinci derece yakınları artık Akademi Hastanesihizmetlerinden faydalanabilecek.

 

Kentimizin en büyük sağlık kurumlarından Akademi Hastanesi ve önde gelen sendikalarından Türkiye, Petrol, Kimya ve Lastik İşçileri Sendikası (Lastik-İş) arasında anlaşma imzalandı. Kurumlar arasında 30Mayıs Pazartesi günü imzalanan anlaşmaya göre, 1 Haziran itibariyle, sendika üyeleri ve birinci derece yakınları hastanenin tüm hizmetlerinden yararlanabilecek.

 

ANLAŞMA BİR YIL GEÇERLİ OLACAK

Kocaeli Özel Akademi Hastanesi, kurumsal bir kimlikle, en iyi alt yapı, tıbbi donanım ve çağdaş teknolojiyi kullanarak tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple hasta haklarına saygılı, tıbbi etik ve deontolojiye uygun hizmet veren, bu hizmeti verirken Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek personelin aktif katılımı ile bir takım ruhu içerisinde çalışan, Akademi Hastanesi anlaşma yaptığı kurumlara her gün bir yenisini ekliyor.Hastane, Lastik-İş ile imzaladığı anlaşmayla sendika üyeleri ve birinci derece akrabaları bir yıl boyunca hastanenin tüm olanaklarından faydalanabilecek.

“KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ ALABİLECEKLER”

Konu ile alakalı kamuoyunu ve Lastik İş sendikası üyelerini bilgilendirmek amacıyla bir açıklama yapan Akademi Hastanesi yönetim kurulu başkanı Kubilay Kırman: Bizler Akademi Hastanesi olarak kentimizde yaşayan herkesin sağlık alanında en kaliteli hizmet anlayışıyla buluşmasını hedefliyoruz. Köklü sendikalardan Lastik-İş ile yaptığımız anlaşma da bu kapsamdadır. Artık Lastik- İş sendikası üyeleri ve birinci dereceden yakınları Akademi Hastanesi’nde pek çok konuda kaliteli sağlık hizmeti alabilecekler.” dedi

 

 

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız