Sağlık

AKADEMİ HASTANESİ 15. YILINI KUTLADI

20 Nisan 2016 Saat: 12:43
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 603 kez okunmuştur

AKADEMİ HASTANESİ 15. YILINI KUTLADI
AKADEMİ HASTANESİ 15. YILINI KUTLADI

15 yıldır sunduğu kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetiyle kentimizin en saygın sağlık kuruluşlarından bir tanesi olan Akademi Hastanesi, düzenlediği kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek, 15 yıla ilişkin küçük bir kutlama gerçekleştirdi.

Kentimizin sağlık konusunda sunduğu hizmetler ve yılların tecrübesiyle fark yaratan kurumlarından Akademi Hastanesi, önceki gün, 400 personelin katıldığı bir kahvaltı organizasyonunda bir araya gelerek köklü kurumun 15. yılını kutladı. Kutlama kahvaltısına Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kırman ve eşi İpek Kırman başta  olmak üzere, Başhekim Erhan Uysal, hastane hekimleri, pek çok kurum yetkilisi, personel ve aileleri katılım gösterdi.

TÜM PERSONEL KATILDI

Yaklaşık 400 kişinin  bir araya toplandığı etkinlik kapsamında hastane yetkilileri ve personeli hoşça vakit geçirirken, düzenlenen küçük oyunlarla da hastane personelinin gönüllerince eğlendiği gözlerden kaçmadı. Alınan bilgiye göre 15. yıl kapsamında hastane yetkilileri tarafından organize edilen faaliyetler yıl içerisinde devam edecek. Öte yandnan alınan bir başka bilgiye göre de, daha kapsamlı etkinlikler düzenleneceği ancak ülkemizde yaşanan acı olaylar gereği bu etkinliklerin bir süre ertelendiği öğrenildi.

KIRMAN: SONSUZ TEŞEKKÜRLER

15 Yıl faaliyetleri kapsamında bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren Yönetim Kurulu Başkanı Kubilay Kırman: “Biz bugün Akademi Hastanesi olarak kentimize 15 yıldır hizmet etmenin haklı gururu içerisindeyiz. Gece gündüz demeden bu kentin insanına hizmet etmek için çalışan personelimizi bir araya getirerek güzel vakit geçirmelerini sağladığımız bu organizasyon benzeri faaliyetlerimiz de devam edecek. Bu günlere gelmemizde emeği  ve katkısı olan Kocaeli halkına ve Akademi Hastanesi Personeli'ne sonsuz teşekkür ediyorum. Birlikte geçireceğimiz nice 15 yılların heyecanını şimdiden yaşıyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız