Sağlık

Vm Medical park’a 3 yeni hekim

17 Mart 2016 Saat: 16:31
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 750 kez okunmuştur

Vm Medical park’a 3 yeni hekim
Vm Medical park’a 3 yeni hekim

Sunduğu sağlık hizmetleri, kaliteli hekim kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla ilimize değer katan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, uzman kadrosunu yeni isimlerle güçlendirdi. Kendi alanında başarılı hekimlerle çalışan ve hastalarının memnuniyetini kazanan ve tamamen alanında uzman hekimlerle çalışan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Gastroenteroloji Uzmanı Doç. Dr. Kemal Öncü, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güven Atasoy ve Pratisyen Dr. Muhammed Sağ’ın da katılımıyla hekim sayısını 72’den 75’e yükseltti.

 

EN İYİ HİZMET

Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Dahiliye, Enfeksiyon Hastalıkları, Endokrinoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Radyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Onkoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri, Üroloji ve Yoğun Bakım Üniteleri’yle çalışan hastane, uzaman kadrosuyla hastalara en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

 

DOÇ. DR. KEMAL ÖNCÜKİMDİR?

1971 İstanbul doğumlu olan Öncü, Tıp eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini 2001-2007 yılları arasında GATA İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nda ve GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde tamamladı. 2015 yılında ise Doçentlik sınavıyla Gastroenteroloji Doçentliği unvanını aldı. Meslek hayatında başarılı çalışmalara imza atan Doç. Dr. Kemal Öncü, ilimize İstanbul’dan geldi.

 

OP. DR. GÜVEN ATASOY KİMDİR?

1963 Kütahya doğumlu olan Op. Dr. Güven Atasoy, Tıp eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldı. Uzmanlık eğitimini 1986-1991 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayan Atasoy, cerrahi alanda kanser cerrahisi, meme ve troid cerrahisi (guatr), laparoskopik cerrahi ve genel cerrahi de başarılı ameliyatlara imza attı.

 

DR. MUHAMMED SAĞKİMDİR?

1982 Kahramanmaraş doğumlu. Tıp eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde aldı. İlk görev yeri Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olan Sağ, bu hastanede bir yıl Başhekim Yardımcılığı görevini de üstlendi. Ardından yine Sakarya’da Toyota Hastanesi’nde çalışan Sağ, son olarak Özel Konak Hastanesi’nde görev yaptı. Sağ, hafta başından itibaren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde çalışmaya başladı.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız