Sağlık

Özel Marmara Hastanesi, Derince’ye tıp merkezi açıyor

2 Şubat 2016 Saat: 17:41
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.273 kez okunmuştur

Özel Marmara Hastanesi, Derince’ye tıp merkezi açıyor
Özel Marmara Hastanesi, Derince’ye tıp merkezi açıyor
Körfez’in ilk ve tek özel hastanesi olan Özel Marmara Hastanesi, Derince ilçesine poliklinik açıyor. Esener Maçil’in yönetim kurulu başkanı olduğu hastane Derince’de bulunan bir iş merkezini kiraladı.

Esener Macil’in yönetim kurulu başkanı olduğu Özel Marmara Hastanesi bilindiği üzere yıllardır Körfez’de hizmet veriyor. Şimdi ise farklı bir ilçede hizmete başlayacak. Özel Marmara Hastanesi, Derince Eski Yol üzeri Morgül İş Merkezi’ni kiraladı. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde bu binada Özel Marmara Hastanesi Derince Tıp Merkezi açılacak. Derince’de hizmet veren Özel Dr. Tahsin Özbek Hastanesi yılbaşı itibariyle kapanmıştı. Özel Marmara Hastanesi ilçedeki bu boşluğu doldurmaya talip.

 

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Körfez’de hizmet veren Özel Marmara Hastanesi’nin Derince’ye açacağı yeni tıp merkezi için ön çalışmalar ve ruhsat başvuruları başladı. Hastane yönetimi, Derince Eski Yol üzerinde kiraladığı 3 katlı Morgül İş Merkezi’nde düzenlemeler yapıyor. Polikliniğin önümüzdeki birkaç ay içerisinde açılması planlanıyor. Morgül İş Merkezi’ne ‘Özel Derince Marmara Tıp Merkezi, çok yakında hizmetinizdeyiz’ yazılı bir afiş de asıldı. Marmara Tıp Merkezi’nin Derince’ye geliyor olması ilçe sakinlerini son derece memnun etti.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız