Sağlık

FİZOMER KOLLARI SIVADI

26 Ocak 2016 Saat: 20:44
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 987 kez okunmuştur

FİZOMER KOLLARI SIVADI
FİZOMER KOLLARI SIVADI

Kentin fizik tedavi konusunda en çok tercih edilen sağlık kuruluşu FİZOMER, her kesimden insana ucuz sağlık hizmeti sunabilmek için kolları sıvadı.

2006 yılından beri sunduğu hizmetlerle adını kentin en çok bilinen tedavi merkezi konumuna taşıyan FİZOMER, daha uygun ücretlere tedavi hizmeti sunabilmek için kent çapında kolları sıvadı. Pek çok ticari işletmeyle önemli miktarlarda indirim imkanı sağlayan anlaşmalar imzalayarak her kesimden SGK'lılara uygun tedavi hizmeti sunan köklü kurumun asıl amacı ise kent çapında bir sağlık taraması başlatmak.

 

DEV FİRMALAR İMZA ATTI

"FİZOMER'LE İŞYERİMDE SAĞLIK" adı altında planlanan sağlıklı yaşam kampanyasına göre, ilerde oldukça önemli sorunlara yol açan iskelet ve kas sistemi hastalıkları tespit edilerek, tedavi süreçleri başlatılacak. Yaklaşık 3 aydır kampanyayla ilgili çalışamalar yürüten FİZOMER, bu kapsamda pek çok kuruluşla anlaşmalar da imzaladı. Pirelli, Brisa, Lastik-İş, Yıldız Entegre, Hyundai, Demir Hayat Sigorta gibi alanında uzman pek çok kuruluş da kampanyaya katkı sağlamakta.

 

HER ALANDA AYRICALIKLAR

Sağlık taraması kampanyasına destek vererek FİZOMER'le anlaşma sağlayan kuruluşlar çalışanlarının pek çok ücretsiz ve indirimli sağlık hizmetinden de faydalanmasını sağlamış olacak. Anlaşma imzalayan kurumların çalışanlarına ayrıca, FİZOMER'in sunduğu diğer hizmetlerden Üroloji, Ortopedi, Beslenme, Diyet, ve Dahiliye gibi alanlarda da fırsatlar, indirimler ve ayrıcalıklar tanınarak, her kesimden insanın kaliteli sağlık hizmetini uygun fiyata alması sağlanmış olacak.

 

İNSANA DEĞER VEREN ANLAYIŞ

Başlatılan kampanyaya ilişkin bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren FİZOMER Tıp Merkezi'nin kurucusu Metin Demireli: " Biz kurum olarak her zaman uygun imkanlarla sağlık hizmeti sunmayı ve  insana önem veren bir yönetim anlayışı benimsedik. Bu kapsamda da kentimizde bulunan pek çok SGK'lı için başlattığımız sağlıklı yaşam kampanyası, insanların şu an için farkında bile olmadığı ancak gelecekte önemli sorunlara yok açacak pek çok rahatsızlığına derman olacak" dedi.

 

SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN...

Sözlerine devam eden Demireli: "Ülkemizde sağlık hizmeti almak artık oldukça pahalı bir noktaya geldi. Biz FİZOMER olarak bu durumun tespitini yaparak kent çapında herkesin sağlık hizmetlerini uygun fiyatlara almasını ve sağlıklı nesillerin oluşmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Üzerimize düşen her türlü özveriyi, sağlık standartlarından en ufak bir ödün vermeden, anlaşma imzaladığımız kurumlarla birlikte gerçekleştirmeye de hazırız. Konuyla ilgili detaylı bilgi, kurumumuzun sağlık hattı olan 444 90 41 nolu telefondan alınabilir" diyerek sözlerine son verdi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız