Sağlık

Çeker Aksi olduğu takdirde hukuki haklarımızı kullanırız

28 Mart 2015 Saat: 15:36
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.236 kez okunmuştur

Çeker Aksi olduğu takdirde hukuki haklarımızı kullanırız
Çeker Aksi olduğu takdirde hukuki haklarımızı kullanırız

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker heyeti ile birlikte Kocaeli Halk Sağlığı Müdürü Sinan Öztürk’ü Makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Şube Başkan Yardımcısı Zekai Dumlupınar, Arif Ovalı, Halk Sağlığı İş Yeri Temsilcisi Mevlüt Dincer ile birlikte Kocaeli Halk Sağlığı Müdürü Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Başkan Çeker; Müdür Öztürk’e yeni görevinde başarılar diledi. Çeker; Kurtuluş savaşını sembolize eden “ Onlar Bir Oldu Vatan Kurtuldu” adlı tabloyu Öztürk’e hediye etti. Öztürk ziyaret için Başkan Çeker ve heyetine teşekkür etti.

 

ÖZTÜRK’ÜN HİZMET ÇITASINI YÜKSELTECEĞİNE İNANIYORUM

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Şube Başkanı Çeker; Kısa bir süre önce göreve başlayan Sayın Sinan Öztürk’ün çalışma barışının korunması için gerekli tedbirleri alacağına, Personel üzerindeki psikolojik baskının kaldırılması için gerekli önlemleri alacağına, halkımızın, sağlık hizmetine kolay ulaşması, kaliteli sağlık hizmeti alması için gerekli tedbirleri alarak hizmet

çıtasını yükselteceğine, hakkı haklıya teslim edeceğine, inanıyorum” dedi.

HUKUKİ HAKLARIMIZI KULLANMADA ASLA TEREDDÜT ETMEYİZ

Başkan Çeker “Personel eskiye oranlı daha huzurlu mutlu bir ortamda hizmet üreteceklerine bu durumunda sağlık hizmeti üretimine olumlu yansıyacağına, bunun için sayın Öztürk gerekli tedbirleri alacağına inanıyorum” dedi. Çeker “Sayın Öztürk kurumu sevk ve idare ederken kanun, yönetmenlikler çerçevesinde yapılacakları çalışmalara sendika olarak ekibimle birlik de destekleriz. Kanunlar çerçevesinde yapılacak çalışmaların yanında oluruz. dedi. Aksi olduğu takdirde uyarılarımızı yapar, hukuki haklarımızı kullanmada asla tereddüt etmeyiz dedi.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız