Ekonomi

Polisan Kimya, “Ar – Ge Merkezi” Oldu

Türkiye kimya sektöründe 50 yılı aşkın süredir hizmet veren Polisan Kimya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belgelendirilerek “Ar-Ge Merkezi” olmaya hak kazandı. Polisan kimya, 6 Haziran 2017 tarihi itibarıyla 507. Ar-Ge

22 Temmuz 2017 Saat: 11:33
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 481 kez okunmuştur

Polisan Kimya, “Ar – Ge Merkezi” Oldu
Polisan Kimya, “Ar – Ge Merkezi” Oldu

Polisan Holding’in iştiraki Polisan Kimya, sektörde 50 yılı aşkın tecrübesini, “Ar-Ge Merkezi” unvanı alarak taçlandırdı. Polisan Kimya, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 5746 sayılı kanun çerçevesinde incelenip onaylandıktan sonra belgelendirilerek 6 Haziran 2017 tarihi itibarıyla 507. Ar-Ge Merkezi belgesine sahip kurum oldu.

Polisan Holding, cirosunun yüzde 2-2,5’ini Ar-Ge yatırımları için ayırıyor

Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi aldıkları belgeye ilişkin yaptığı açıklamada, Polisan’ın her zaman Ar-Ge faaliyetlerine önem veren bir kurum olduğunu belirterek, rekabette her zaman güçlü olmak adına zorlu dönemlerde dahi Ar-Ge ve inovasyona yaptıkları yatırımları hız kesmeden sürdürdüklerini kaydetti.

Misyonu; üreteceği üstün hizmet ve ürünlerle Türk toplum ve ekonomisinin gelişiminde pay sahibi olmak, çevreye ve bulunduğu sektörlere yüksek katma değer yaratmak olan Polisan Kimya’nın, Ar-Ge faaliyetleri ile büyüme stratejisini benimsediğini kaydeden Erol Mizrahi, “Bu doğrultuda Polisan Kimya Ar-Ge’si ile daha da büyüyerek rekabet ettiği sektörlerde lider olmayı hedeflemektedir” dedi.

Erol Mizrahi, bilgi ve becerilerini ortaya koyup belgenin alınmasında emeği geçen Polisan Kimya Ar-Ge Merkezi çalışanlarını kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız