Ekonomi

Körfez KTO 11. Komite Toplantısını Gerçekleştirdi

Körfez Ticaret Odası, sigortacıların bulunduğu 11. Meslek Komite toplantısını gerçekleştirdi.

13 Nisan 2017 Saat: 19:53
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 871 kez okunmuştur

Körfez KTO 11. Komite Toplantısını Gerçekleştirdi
Körfez KTO 11. Komite Toplantısını Gerçekleştirdi

Körfez Ticaret Odası, sigortacıların bulunduğu 11. Meslek Komite toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya KörfezTO Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı, komite başkanı Ercan Yavuz, komite üyeleri Sedat Pek, Gürsel Gencer, Erdoğan Bozkurt ve Mustafa Gülçan katıldı. Toplantıya misafir olarak katılımda bulunan Çetin Koşan, KOSGEB destekleri hakkında komiteyi bilgilendirdi.

KOSGEB’den Sigortacılarda Yararlanabiliyor

Koşan Tarım Gıda İnşaat Danışmanlık şirketi sahibi Çetin Koşan, artık KOSGEB’le ilgili desteklerden sigortacıların da faydalanabildiğini ve bu desteklerin içerikleri hakkında detaylı bilgi verdi. Koşan, desteklerin iki türlü olabileceğine ve ilk olarak yeni kurulan şirketlere sağlanan faydalara değindi. Girişimcilik destek programı, genel destek programı gibi programlar ve gerek yurt içinde gerek yurt dışındaki iş gezisi desteklerinden, tanıtım, danışmanlık, eğitim belgelendirme ve nitelikli eleman istihdam desteği gibi pek çok destek hakkında komiteyi aydınlatıcı bilgiler sundu.

Bilgilendirmeler Devam Edecek

Koşan’ın bu bilgilendirmesi yalnızca komiteyle sınırlı kalmayacak, tüm sigortacı üyelere ve meclise KOSGEB destekleri hakkında bir bilgilendirme sunumu yapılacak. KörfezTO Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı “KOSGEB desteklerinden yararlanamayan sigortacıların artık bu desteklerden yararlanabiliyor olması ve sağlanan destekler hakkında bilgi sahibi olmaları konusunda yapılacak sunumun faydalı olmasını temenni ediyorum.” Dedi ve Çetin Koşan’a toplantıya katılımı için teşekkür etti.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Körfez Manşet Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız